bugün

(bkz: montla sıç)
Eğer pisuvar kullanıyorsanız yanınızda ki arkadaşınızın sarhoş kafayla paçarınızı hedef alması kötü bir durum yaratıyr.
kilidi olmayan tuvalet kapısının, Sıçarken açılması durumu.
Edit: imla
aceleyle girdigin alaturka tuvaletin ustten akitmasi o pis suyun her damlamasinin kafaniza gelmesi.
Tuvaletin tıkanması ve açılmaması.
alaturka tuvalette böcek, kurt görmek.
Sifonun çalışmadığını/ suların kesik oldugunu fark etmek.
Telefonunu düşürmek.
Evde sizin dışınızda kimse yokken illaki kapının çalması.
tuvalet kâgıdının bitmesi ve elektriklerin gitmesi.
tuvaletini yaptıktan sonra ( halk dilinde sıçmak ) suyun kesilmiş olduğunun farkına varmak. iş işten geçmiştir artık. çok acı, ağlanacak bir durumdur. allah hiçkimseyi böyle bir şeyle sınamasın.
doğal olarak boktur da, oturduğu yerden sıçan adamın o boku başına denk getirebilme başarısının sırrı nedir, onu bilemiyorum.

sıçan kişi adam tabi. kızlar sıçar mı lan!
tuvalette olduğunuzu farketmeyen birinin tuvalete girmesi. Kalabalık bir ailede büyüyen insanlar bunun nasıl bir şey olduğunu bilir. Utanç vericidir.
sıçılmış bir tuvalete sıçmak için girmek ve o leş kokuyu ciğerimize çekmek.
sakız kıvamında, deliğe girmemek için can havliyle mücadele veren bok.
Abartısız Fare boyutunda orumcektır efenim.

Hiç unutmam sabahın dördünde kalkmıştım, kapıdan giremesiye gördüm, ben hemen görürüm öyle şeyleri, her neyse önce halüsinasyon sandım (o ara ucuktum biraz). Sonra baktım üstüme üstüme geliyor bir çığlık attım babam koşarak geldi, sonra örümceği görünce de tabi yedi sulaleme ve dolayısıyla bilinçsizce kendi sülalesine sovdü.

Sonra uyudum işte.

(bkz: sözlüğü günlük niyetine kullanmak)
selpağın bitmiş olduğunu sıçtıktan sonra öğrenmek. tamam eyvallah elinle yıkıyorsun ama kurutmadan donu giymek feci feci.
telefonun deliğe düşmesidir.
tuvaletinizi yaptıktan sonra tamirata gelen birinin sizi dışarıda beklediğini fark etmek.
Bence deprem olmasi. Dusunsenize su aksiyonu, gotunuz bokluyken pantolonu cekmeye ugrasirsiniz.
tartışmaya gerek yok, en kötü şey, yere düşen sabunu almak için eğilirken g*te musluğun girmesidir.
hep beraber söyleyelim (bkz: düşman başına)
fotoselli lamba.
Klozete oturmuş tuvaletinizi yaparken birden farenin sıçrayarak malum yerinizi kemirmeye başlaması.
ictiginiz sigarayi yanlislikla testislerinizde sondurmek...
tuvalet kağıdının bitmesi.
telefonu tuvalete düşürmek. sonra o telefonu al alabilirsen ordan.
bilmem ama ne gelirse gelsin sonuç sıçtık.