bugün

SANsima sokim bana 10.000 dk verdi . 500 dk bile artıyordu ben de her ay.

Edit subat ayında taahhüttüm bittiginde ben de Turkcell den ayrılıyorum.
(img:#1258918)

internet beklemiştim konuşma geldi. Napim ben 10.000 dk'yı?
sayesinde paket/kontörü olmayan babama haftalık heryone 100 dakika kazandırdığım hediye çekilişi.
sms ve internetle işi olmaz babacımın.
tanıdığım herkese 10 gb internet verip ben sallayınca 10 bin dakika hediye veren turkcell in yeni uygulaması.
Herkese 10 gb internet çıktı ben telefonu internet için kullanıyorum bana Turkcell içi 10 bin dakika konuşma çıktı hamnaa.
Lan ben 500 dakikanın 50 dakikasını zor konuşuyorum ayda.
Salla gitsin..
yillardir fahis fiyatlara verdigi hizmetin üzerine yasanan malum sponsorluk olaylariyla da kaybettikleri abone sayisindan mütevellit, mevcut aboneleri elde tutmak amaciyla düzenlenmis bir cesit göz boyama kampanyasidir.
neyi sallattığı belli olmayan turkcell şeysi.
10 gb internet beklerken 10.000 sms gelince hayal kırıklığım balkondan atladı. Güzel uygulama sevdim bu emocanları.
2 haftadır 100dk alıp küfrettiğim fakat arkadaşımın ise her hafta 10gb internet kazandığı bir şey... hiç yoktan iyidir neyse eyw turkcell bey.
Millet bunun bokuna patır patır turkcelle geçmeye başlamış. Öğrenci arkadaşları uyarayım. çok gaza gelmeyin, Bu kampanya iki üç ay sonra biter, siz de kol gibi faturanızla baş başa kalırsınız demedi demeyin.
insanı korkutandır. yıl başı zammını %200 olarak beklettiren turkcell uygulamasıdır.
Büyük abim ve bana haftalık 4 gb, babam ve küçük abime haftalık her yöne 10 bin dakika çıktı.
Hatların hepsi faturasız.
Bu hafta çok iyi.
Ben telefonum desteklemiyo kanıma dokunuyo valla.
Turkcell'in abone çekmek için yaptığı faaliyet fazla sürmeyecegini düşünüyorum .
beleş malı beğenmemek he vay aminakoyim...
annemin 10 gb internet kazanması ile hayretler içinde kaldığım durum.
Bir turkcell uygulamasıdır. Her hafta farklı hediyeler kazanma şansın vardır.
internet, fizy, mesaj...
Fizy gelirse tadından yenmeyeceği kesindir.
1 gb veren kampanya.
turk telekom icinde silsupur olarak vardır Vodafone da da çarkı çevir.
vodafonun çok çok once baslattigi kampanya.
ulan bu kadarda taklitci olmayin,vodafon her pazartesi veriyor bunu..
fenercellin amk. geçeli 6 ay oldu bırak 10 gb interneti, 1 hoşgeldin mesajı bile göndermediler.
kampanyası biten dandik kampanyacık.. millete forul forul 10 gb internetleri verirken bana şimdiye kadar 1 gb tan fazla vermemiştir.. bunca yıllık kullanıcıyım çok ayıp ettin türkselcik tüü sana.
verdiklerini hic kullanamadım çünkü sürekli olarak en cok ne varsa onu yolladı.
en az kullandığın hizmeti en çok verecek şekilde tasarlanmış sanki-dir.