Premiumu her zaman çok kolay bulunan. Sistemi çok basit upload dowload sitesi.
Telefonda ve köydeyim kardeşim şuan bilgisayarda olsam gönderirdim. Kusura bakma.
ücretsiz günlük indirme kotasının ne olduğunu merak ettiğim kağnıdan farksız site.
bilgi veren altın bulsun.
idm ile linklerini alamadığım ve sövdüğüm site.
free indirme hızlarının azami 70 kb/s olan indirme sitesi.
new.turbobit olmuştur.debrid sitesinden indiremiyoruz efenim, bilerek böyle yaptılar galiba.
illettir nalet olsun bu sisteme eskiden rapidshare ile uğraşırdık şimdide bu. Normalde 1 mb/s ile indirme imkanım var hız olarak ama 50 kb/s mahkum kalıyorsun üzüyor kalp kırıyor.
en iyi indirme sitesi.ama beklerken kanser ediyor resmen.
getripz ile premium almadan indirdiğim site.

hakkını helal et indirme sitesi,

pro satın alacak kadar zengin değilim.
10 dakika bekletir, indirme hevesi bırakmaz.
bu kadar boktan indirici görmedim.ibneler bir dosya için 1 saat 40 dakika bekletti.
şu an premiumu olan veya kırmayı bilen varsa çok memnun olurum.

edit: albüm çekicem albümler torrentlerde pek yok.
Torrenti bilmeyenlerin gittiği sitelerden.
ızdırap verir. parayı basmadınız ise.
(bkz: causes of cancer)
sadece bekletmekle kalmıyor indirme hızını düşürerek 50 kb/sn hızında indirtiyor. nedense son yıllarda en çok revaşta olanı bu site.
Premiumleech ile belli boyutlardaki dosyaları premiumluymuş gibi indirebilirsiniz.
premium üyelik aldım sms ile yine hız değişmedi amk tek alternatifi eş zamanlı indirme sunuyor. e bana niye denmedi hiç?
premium üyelik ile tam internet hızınız karşılığında indirme yaparsınız. üyeliksiz ile internet hızınız çok çok iyi de olsa yine de 10 mb'lık dosyayı 3-5 dakikada indirtir.
bu siteye ciddi ciddi para veren var mı acaba.
2021 model rapidshare.
bir indirme sitesi. eğer para verirseniz, 1 saate indirebileceğiniz bir dosyayı 1 dakikada indirmenizi sağlar.
Turbobit bir bulut depolama ve dosya paylaşım platformudur. Turbobit aracılığıyla, dosyaları yükleyip indirebilir ve bağlantıları kullanarak başkalarıyla paylaşabilirsiniz.
https://turbobit.com.tr/