bugün

ortalama üstü zekaya sahip bir erkektir. tipsizdir ama zekası ve etki gücü tipsizliğini örtmektedir.
Orklara benzeyen biri.
Hayır kardeeşim madem öyle vişdanına soruyorum neten karakola gitmedinnn.

Çıkmıyor beynimden bu adamın sesi.
Adamın ağzı yıllarca yıkanmamış tuvalet gibi görünüyor karısı ise onunla aynı hayatı paylaşıyor.

Gerçeklik algım bozuluyor.
görsel
Korkunçlu damat. Kendi çocuğuna tecavüz etmiş hâlâ dışarıda. Gazeteciler, karnını doyurmak için iki simit çalan içeride ama bu cani dışarıda.
işin kötüsü onca kötülük yaptığı aile bunu savunabiliyor. Aklım dimağım almıyor. Sokakta kan dökmeye hevesli mafya bozuntuları da çok seviyor anlaşılan. Daha hiç videolarına rastlamadık.
(bkz: anan gili sikiyim)
görsel
ordu'lu yüzbinlerce üfürükçü büyücüden sadece biri.
Meth tuncay.
Büyüyle üfürükle aileyi etki altına almış bir adet deli.
cehaleti din baskısı ile harmanlayan ve çıkarı için kullanan tip.

bana birilerini hatırlatıyor.
Adam yerli fargo çıktı rıza baba.
herif yerli jigsaw.

amandası da karısı emine :d
aramızda binlercesi mevcut. çok da karikatürize etmeye gerek yok aslında.
Rüyamda bizim köy bahçesinde dolanıyoruz. Bi şekilde beni etkisi altına alıp kandırıyo. Masum olduğuna kanaat ediyorum. Beni düdüklemek için eve doğru götürüyo. Gayet gidiyorum valla o önde ben arkada dikkat çekmeyelim diye. Sonra dişleri aklıma geliyo ve çaktırmadan bahçe kapısından koşa koşa kaçıyorum.

Allah’tan hijyen takıntım var, yoksa bu herifle bile cima eyleyecek kadar kaşar hissettim kendimi.

Ulan... komple ekranlardan hepimizi büyülemiş olabilir mi? Hayvan herif.
Türkiyenin yeni reyizi. Tuncer reyiz.
Saf kötülük bu işte. Uyuşturucu, büyü, iftira, yalan, tecavüz, cinayet her şey var. Allah vere de cezaevinde “töre cinayeti” faillerinin olduğu koğuşa koyalar bunu. 3 güne götüne 2. Deliği açtıklarında bakalım o ağzını geveleye geveleye konuşbilecek mi.
kendisi hala masumdur.

çünkü suçu hala kanıtlanamamıştır.

o yüzden şu linç kültürünüzden ve ortadoğu zihniyetinden kurtulun.
insanların korkularını kullanan canlı. dini bir korku aracı olarak kullanıyor. arkasına da bir kısım aptalı takmış, bu ne dese inanıyorlar. ama bugün dediğini yarın inkar ediyor, arkasındaki aptalllar da daha fazla inkar ediyor, bütün gücünü de bunlardan alıyor.

tek gayesi kesesini doldurmak, otorite sağlamak, ancak konu komşu röportajlarından görülen o ki, kandıramadığı kitle dışında, başka evlerde bunu takan yok, ezik bir kişilik, o da hıncını arkasındakilerden çıkarıyor.

sıkıştığı anda bir düşman yaratıyor, arkasındaki aptalları bu düşmanın üstüne salıyor, bu düşmanın onlara kötülük yapacağıyla korkutuyor, kendisi olmazsa mahvolacaklarını söylüyor, aptallara o düşmanı yok ettiriyor.

foyaları ortaya çıkınca da konuyu tartışmaktan kaçıyor, hemen karşısındakinin geçmişteki bir açığından bahsetmeye başlıyor, açığı yoksa da farketmiyor, gözünü kırpmadan iftira atıyor.

acayip derecede birini hatırlatıyor ama, çıkaramadım...
muhtemelen 150 üstü iq puanına sahip sapık biri.
3 vakte kadar elinde enjektör salına salına çıkar millete ispirto basar damardan.

(bkz:  palu ailesinin tahliyesi)
(bkz: dolandırıcılık)
(bkz: cinayet)
(bkz: eziyet)
suçlarının failidir. tüm bunları beyin yıkama ve anadolu cehaletinden yararlanma aracılığıyla gerçekleştirmiştir.
Hükmetmeyi seven bir alfa.
Reistir.
kendini fbi'da profiler sanan malların üzerinde analiz kastığı sevişgen kunduz.
güncel Önemli Başlıklar