bugün

yardıran projedir, herhalde birinci olur diye tahmin ediyorum.

http://www.cnnturk.com/tu...kansere-karsi-dua-projesi
yeni türkiye nin yeni bilim anlayışıdır.

şaşırmadık!
gerçek zaytung haberler türkiyede!
gel vatandaş gel, katıla katıla gülmeye geeel.
sanırsın yobazlar hastalanınca hastaneye gitmiyor, dua ediyor. hepsi allahı kitabı boşverip hastaneye koşuyor.
ayet okunmuş fasulyeye birincilik ödülü veren tubitak'ın bu yılki favori araştırması olmuştur bu araştırma. banko birinci diyorum ben.

(bkz: ilayda şamilgil)

http://onedio.com/haber/b...projesine-secildi--657082
Ben de Tübitak'a akıl fikir için duaya çıkayım.
Hastanelerin onkoloji servislerine kadrolu imam atayan bir güruhtan yine muhteşem bir hareket.
dua okunan çiçek, hacca giden robot, imam eriği gibi çağaçan gelişmelerden sonra şaşırtmamıştır.
skolastik çağa hoş geldiniz.
(bkz: rabbime sordum cleveland dedi)
Ülke adına utanç verici bir durum. Tüm okulları imamhatip'e çevirilen eğitim düzenimizde aslında çok da yargılanmaması gereken bir durum. Nezaman siyasal hesaplaşmalarımızı bıtakırsak ( en azından eğitim kurumları üzerinden ) ozaman bizden birşeyler olur. Biz bu kafayla biz bu inanışla hiçbir yere varamadık hiç bir yere de varamayız.
tubitak son bir yıldır yurtdışı burslarını kimler kazandı açıklamıyor. son olarak bursları veremiyoruz dediler. sonuçta bilim ile uğraşmayı bıraktıklarını da bçylece ortaya koydular. o değil de bu yurtdışı burslarını kimlere veriyorlar, ileride sırf meraktan öğrenmeye çalışacağım.
Turkiye freni patlak bir araba gibi yokus asagi hizla gidiyor. Icindekilerde biziz.
Veri veri big kuul projedir.

nasa tarafından 1976 yılında düşünülmüş amma lakin Çok pahalı olduğundan rafa kalkmıştı.
islam kansere karşı.
Şimdi tümör hücreleri düşünsün.
"dincileri üstün kıl, cesaret ver ve bunu dinden uzaklaştırmadan yap." mottosuyla ortaya çıkan durumdur.

bu durum, ancak rönesans öncesi italya'da olsa normal karşılanabilirdi. (bkz: rönesans)

ne bileyim yani? ne diyeceksin? ne diyeceğine, diyip diyemeyeceğine, hiç bir şeyine... kimse kimseyi dinlemez. ne bir şey anlatabilirsin, ne dinleyen olur...

http://www.youtube.com/watch?v=49pNGbzzHvs
Olum zaytung haberi olsun lan inanmak istemiyorum ben bunların gerçek olduğuna biri yalan desin lan.
--spoiler--
Kanser Hastalığını Yenmede Dini inancın, Duanın ve Olumlu Düşünmenin Etkisi Üzerine Bir Araştırma
--spoiler--

Böyle söyleyince mantıklı geliyor.
Bu duayı, komşu Hafize teyze biliyor ve uyguluyor.
Tubitak' a haber uçurun!
Doktarlar buldu kanserin caresini de tubitak mi engelledi. Bu da farkli bir dusunce bicimi.
sorun çözüldüğüne göre, tıp fakültelerinin imam hatip ortaokul ve liselerine dönüştürülmesine başlanabilir.
rabbim bu günleri de gösterdi bu ülkeye.
kahkaha atmama sebep olan başlık.
ilgili haber linkinde kanser hastalığını yenmede dini inancın, duanın ve olumlu düşünmenin etkisi üzerine bir araştırma olduğu bahsediliyor ki bu konuda yapılmış birçok araştırma zaten var. Ama haberi cimbizlayinca zaytungvari bir durum çıkıyor tabi.
Bi siz akıllısınız amına koyim, biz bilmiyorduk dua etmeyi.
bir papaz eriğini imam eriğine dönüştüren proje değildir.