bugün

5. nesil yazar hoşbulmuştur kendileri. ayrıca hemen başlık açıp hangi tarihte yazarlığa kabul edildiğini sabitlemeyi amaçlamıştır...
jim carrey hayranı * olduğunu düşündüğüm yazar.hoşgelmiştir.
sözlüğe hosgelmiş 5. nesil yazar.
kendi kendini kafeslere kapatıp sonra da neden kafesdeyim ben diye sorgulayan bunun için başkalarını suçlayan salak bir yazar. ne zaman ölecek yahu bu. bekliyoruz sabırsızlıkla...
hiç tanımam etmem. beni de kimse tanımaz etmez ya burada, neyse. hoşgeldin yazıyim istedim sadece, biraz fazla kaçtı. hadi bak yazıyorum, hoşgelmiş yazar kişi.
dünyadaki tüm filmlerin 7 ana konuyu işlediği, sadece "trumanshow" ve "john malkovich olmak" filmlerinin bu 7 ana konunun dışında olduğu düşünülürse saygı duyulası, orjinal yapım.
Duyarlı bir yazardır. Kendisine teşekkürü borç bilirim.
doğru bir noktaya değinmiş yazardır. (bkz: uludag sozluk/#3963954)
fiji'ye benden önce giderse ıslak odunla girişeceğim yazar.
beni aferinlerle motive eden pek muhterem ve self-sufficent yazardır. hürmetler sunarım.
(bkz: the truman show)
kürtleri sevmeyen, sevmemek ile birlikte nefret eden bünye. iyi hos görüsüne saygiliyiz ama hakaret derecesin de konusma . yada konustugun zaman sözünün arkasinda ol. tükürdüğünü yalama.

edit : imla / düzeltildi.
kürtleri sevmediğini hatta hakaret icerikli yazilarini sözlükte değilde radyo da yapmis hatta sonrasinda radyo da kürt kökenli yazarlarin oldugunu öğrenince '' neyse baltayi tasa vurduk. sanirim simdi kaypaklik yapip sözümü geri aliyorum'' diyen kisi . evet acik acik kaypaklik yaptiğini dile getirmistir. ama yazik insan kendisine hakaret eder mi.
geyiktir,hoş sohbettir. dert dinlemekde de fena sayılmaz gibime geldi. hafif uçarı, kaçarı, yaşarı bir yazar. görüşürüz bir gün heralde. sevdim ben bunu.
gerektigi icin kendisini elestirmeyi bilmis yazar. kurtleri sevmek zorunda degildir. hatta kimseyi sevmek zorunda degildir.
kürtler de senin için ölüyordu zaten denilesi yazar.
radyoda olanlar sozluge tasinmalidir, ozel mesajla konusursam olmaz, hedef gostermeliyim ki polemik ciksin ortaya mottosuyla hareket edenin/edenlerin son kurbani.
radyoda olanlar buraya yansidigi icin zall radyolara destek vermiyor zaten. bunu yapanlar oldukca da vermeyecek. radyo uludag canlansin diye ugrasanlar bosuna ugrasiyor.
ya da bir mod var polemik var diye surekli entry siliyor, ona da cok is cikiyor iste boyle olunca.
ya bu zall kisisi ozel mesaj ozelligini bayan yazarlari bulasiniz diye mi vermis size? gidip ordan yazsana kardesim. ne boyle hedef gosterip insanlari polemige cekiyorsun?

sevmiyorsa sevmiyor, hakaret bile ediyorsa demek ki kendince hakli ki ediyor. kimse bosu bosuna sunu sevmiyorum, suna su hakareti ediyorum demez. demek ki bi sebebi var. belki cani yanmis? belki ters bisi yasamis kurtlerle. belki yanlis biliyor bazi seyleri. hersey olabilir. ama aha bu sevmiyor. bu boyle dedi. ne bu ya? ilkokulda degiliz. buyuyun artik.

edit: duzgun bir tanim yapmamisim:

bir entryim yuzunden birbirimize girdigimiz, gece gece beni dellendirmis yazar.
ama herseye ragmen, saygi cercevesinden asla cikmamis yazar.

bir daha edit: ahan da o ustune tartistigimiz entry: (#3968773)
kavak yelleri dizisine yaptığı yorumla, dikkatli bir izleyici olduğunu kanıtlamıştır.
(bkz: #4091548)nolu entryde kızları bozulacak bır oyuncak gıbı goren yazardır.kişi herkesi kendi gibi bilirmiş diye bir ata-sözümüz mü vardı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.
yeni bir yazar arkadaşımız. gelir gelmez büyük bir azimle haftanın gammazı olmuştur.

tebriklerimizi sunar devamlılığını dileriz.
adam olması muhtemel yazardır. ilgiyle ve sevgiyle takip ediyoruz. beni de fun club'ına al yazarıdır.
$ahsima yaptigi maymun benzetmesini kendisine hic yaki$tiramadigim yazar. Sozukte taninmis yazarlarin nick altlarina girip muhalif olarak hakaret yardiran bünye.

#4115200, #4115039, #4114964, #4044071, #4048558 ve * #4054511 gibi gibi.

unlu olacagim ayagina bir yerlerini yirtip kendine zarar vereceksin kuzum, kasma fazla.

$ahsima olan garezi ise kürt olmam ver $ahsina verdigim ayarlari sindirememesidir. tamam sen beni sevmeyebilirsin ki zaten bende seni sevmiyorum. ama hakaret etmiyordum da. *
beni ilginlendirmez lakin kendisi bir 'bağyan' olmasina ragmen bir bayanin agzina yaki$mayacak argo kelimeler kullanmasi da pek ho$ olmamakla birlikte nasil bir insan oldugunu ve kalitesini gozler onune seriyor.

oyle yazarlara hakaret ederek yazar olunmaz bebegim . kendi girmi$ oldugun unlu olma cabalarini gormezden gelip ayni iftiraya bana atma . zira kim daha taninan kim daha okunan belli. hayir ogremek icin kendi istatistiklerine, nick altina yazilanlara, entry/ baslik sayilarina ve karma'na bak, sonra gelip birde benimkilere bak , sonra da aaa ben g.t oldum de .

sen ve senin gibi bünyeler ile ayni sözlükte yazmam ise aci verici.

ek olarak ; oyle sagda solda '' duman'in solisti kaaaan varya i$te onunla aram chokk iyiii. kanki gibiyizz. cok ciksss cocuk anlatamam yahh. beraber taksim'de az mi ictik, azmi ortamlara aktik . annesi ile annemin arasida cok iyi hep bize gelir annemle oturmaya. hatta ara sira kaaan'i da alir gelir beraber altin günü yapar aksam ise pijama partisi düzenleriz '' demesi kendisine pek bir avantaj saglamaz, ününe ün katmaz . aksine dezavantaj saglar . bakiniz ben $ahsen ' vaahh vahhh ' cekiyorum. el alem ne der bilinmez . bunlar olmamasi gereken seyler .

duman'i parmaginin üzerinde oynatacak sanatci, sarkici, türkücü, yazar aktrist, artist ve futbolcular taniyorum da hic reklam yapma geregi duymadim .

son olarak kendisine bir atasozunu hatirlatiyor saygilarimi ve sevgilerimi sunuyorum bebeğğimm ;

hizli giden atin boku seyret dusermis.

zehir - 20/10/2008 gebze / kocaeli.
dalaşmadığı yazar bırakmamaya niyetli olan, popülarite ve muhalefet meraklısı biri.

hiç tanımadığı insanların nick altlarına girip itiraflar atar, zekalarını sorgular, tahrik edici entryler girer. ama açıklama için özelden kendisine ulaşıldığına da lafı geveler durur. çünkü tribün sol frame'dir; oraya oynanması gerektiğini çok iyi bilir. kaldı ki bu entryi son güncellediğim tarihte kendisinin online sayfasına bakarsanız her üç entrysinden birinin nickaltı entrysi olduğunu görürsünüz.

yine de amacına ulaşacaktır. hakaret ve iftira yiyen her yazar buraya gelip kendisi hakkında olumsuz bir şeyler yazarak kendisini bir sözlük maskotu haline getirecektir. kendisinin tutumu da muhtemelen "dünya şeyimde değil, meşhur olmak için de yapmıyorum bunları" tutumu olacaktır. hedefine ulaşana kadar her nicke yorum yapan, haddi olmayan sözler söyleyen patavatsız biri; meşhur olduktan sonra "iplemiyorum ki ehi ehi" diyen biri..

çünkü sarhoşlar "sarhojj değilim!" diye haykırır durur.
kimisine "ünlü bir yazar olmak için yapmadığı maymunluk kalmadı." derken aynı duruma kendisi düşmüştür. beşinci nesildir fakat sözlükteki insanları herkesten daha iyi tanıdığını düşünürek kendi çapında eleştriler yapmaktadır. bir de gammaz olmuş, heralde başvurusu kabul edilince "oley ünlü olucam ulan!" falan demiştir. belki de birazdan bana pm atacak "ne diyorsun arkadaşım" veya bu tarz bir şeyler yazacak, nick altıma diğerleri gibi saçma şeyler yazıp saldırmaya çalışacak*, belki sonra "şakadan anlamıyorsun diyecek"* ve ben de "şakanı da al git" diyeceğim*, belki de bu entry'i şahsıma hakaret var deyip silecek. bekliyoruz ailecek*.

not: bu yıldızlıları bir yazardan aldım, bende de gerçekleşmesini düşünüyorum.
caylak olmasi gec bile kalinmi$ bunyedir.

Sen hem gammaz ol hemde yazarlarin hakkinda hakaret icerikli entryler gir.
Hayat boyle garip iste, bir gun bakmi$sin seni de gammazlami$lar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar