bugün

Star'ın maç yayını her şekilde alır dediğim versustur.
star teper.
Logolar dışında far yoktur.
Star daha iyi ama ben trt diyorum para veriyoruz o kadar.
trt'de maç izlerken şampiyonlar ligi'nden ziyade ptt 1.lig havasına sokuyor sanki insanı.
Tabiki star yayınıdır. Suan trtspor'da galatasaray Atletico Madrid maçı degilde. Sanki
Ptt ziraat kupası maçı izliyorum amk heyecan yok spikerdirinde faktörü var yanlız.
Ses kalitesinde özellikle inanılmaz fark var. inşallah sadece bu gsnin maçında olur böyle bi sıkıntı. Trt daha fakir işi gibi geliyor daha gariban. O yüzden çok kararsız kaldım ama ülkemizde gariban olan büyüyünce nereden geldiğini unutuyor yani star.
Ömer üründül denilen ruhsuz yüzünden golu bile hissedemediğim maç.
Yemin ederim TRT onnnn numara. Özellikle spiker en iyisi. Sanki 2002 dünya kupasını izliyorum.
trtye bok atılması saçma bulunandır.

kardeşim sen o sikko 20 senelik cihazınla izlersen tabi ptt olur. adam gibi hd kutuyla ikisinin farkı yok. ha ercan taner severiz o ayrıdır ama yayına laf yok...
her kanalda her türlü 4 yiyenler vardır.

(bkz: g4l4t4s4r4y)
tamamen alışkanlıklarla alakalı bir durum. neredeyse 20 yıldır star'dan izlediğimiz için farklı geliyor. tıpkı dünya kupasını a spor'da izlemek gibi.
"adam gibi hd kutuyla" uhd led ekran televizyonda izliyor(d)um emre çolak kabızı beni çıldırtana kadar... neyse evet ptt 1. lig gibi, tabi en büyük sebebi spiker.
ömer üründül TRT nin torpilli adamı. o varsa herşey yalan.
internetten ses kalitesi 8 bit olmasa trt iyi yayın yapıyor diyebilirim.
o yayını veren şampiyonlar ligi kanalı, star, trt, show tv, kanal d diye bir ayrım yok bu maçı fox tv verse yayın yine aynı olur sadece logo değişir, spiker farkı var sadece. trt bu işin ustasıdır yıllarca maçları trt'den izledik.
bir zamanlar stardan şampiyonlar ligi izlemeyenler bilemez farkını.
şampiyonlar liginde yenilmişiz ama sanki hazırlık maçıydı gibi havası var. o yüzden üzülmedim. teşekkürler trt.
Star ortalığın amına kor la.
Kesinlikle TRT hd. Hemde 2002 dünya kupasının efsane spikeri. Tartışıyonuz AMK bok bok.
ne fark eder hepsinde kaybediyoruz.
Star skörtır.
star tersten saplar. trt çok zevksiz anlatıyor maçı
konu şampiyonlar ligi ise star'ın lig tv'nin bile önüne geçeceği versustur.

starda şampiyonlar ligi izleyenler fav.