bugün

galatasaray'In 9 kasım 2008 fenerbahçe galatasaray maçı'ndan sonraki aldığı isim..

(bkz: g4l4t4s4r4y in 6alatasaray out)
(bkz: 64l4t4s4r4y)*
6 kasim'in yani 6alatasaray'in basligini cope atacak baslik...
(bkz: kasımda aşk başkadır)
yaratıcı (!) fenerbahçeliler'in yeni icadı.

(bkz: aferim iyi düşünmüşsün)

edit: eksi niye? iyi düşünmüşsünüz işte ne güzel. devam böyle devam.
cok cirkin bir yakistirma. bu yakistirmaya bakarak fenerbahceli taraftarlarin bir kisminin (yani bu yakistirmayi begenen ve destekleyenlerin) ne kadar yoz yurekli, ne kadar cilgin fikirli oldugunu gorebiliyoruz. ayip yani, diyecek bir sey bulamiyorum bu cirkin ithamlar karsisinda. koca koca adamlar olmussunuz hala 4'le 5'le ugrasiyorsunuz. gidin kitap okuyun film izleyin.. ayip ya.
- aa abi bak ne buldum
+ neymiş?
- şimdi beşiktaş 8 yedi; 8eşiktaş oldu ya
+ ee
- galatasaray da 4 yedi g4l4t4s4r4y oldu! nasıl?!
+ aferin geri zekalı. çok iyi düşünmüşsün.
gercek bir zeka urunu. nicin elestiriliyor anlamiyorum.. yalan mi arkadasim, 4 tane caktik mi cakmadik mi? ben buna bakarim. caktik ve cakmaya da devam edecegiz. fenerbahce ezelden beri galatasaray'in korkulu ruyasi zaten.. yalan mi yani. ben kendimi bildim bileli bu maclar hep boyle sonuclaniyor.. galatasaray acilarin takimi iste, kabul etseniz ne super olacak! ah pardon, galatasaray degil, g4l4t4s4r4y demeliydim (lan yazmasi ne zormus.. ilk kez akil edip bunu yazmaya usenmeyen vatandasi tebrik ediyorum, bu azimle devam ederse atom muhendisi bile olur)
(bkz: fenerbeşçe)
--spoiler--
olağanüstü yaratıcı bir isim. çok orijinal. yahu şu fenerbahçeliler yok mu her yönde eziyorlar bizi baksanıza mükemmel bir şey bulmuşlar vallahi helal olsun.
--spoiler--

sanırım böyle bir şey söylememizi bekliyorlar.
a harfinin yerine 4 konularak oluşturulmuş ifade.. *
görsel
Gecenin ismidir. Güldürür.
gecenin anlam ve ehemmiyetine uygun takım ismidir.

not: galatasaray'lıyım ve sikimde değil. prandello da bavulunu toplayıp gitsin.
(bkz: 22 ekim 2014 galatasaray borussia dortmund maçı)

tarzından taviz vermeyen takım.
şampiyonlar ligi'nin en istikrarlı takımı.
GALATASARAY HEER AVRUPA TAKIMINDAN 4ER TANE YEDiĞi iÇiN HAKLI YAKIŞTIRMA. YEMEYiN iSTERSE 0000000000 OLARAK YAZALIM NEDiR YANi?
Süper bir çalışma . uyum var.
Süper çalışma .
ADINI TESCILLETIYOR. 6S G4L4T4S4R4Y OLARAK.
ayıp oluyor beyler ya atmayın bu kadar ahaha.

güzel söylem.
acıların takımının halidir.

2013-2014 sezonu(şimdilik):

Kasımpaşa 4
Real Madrid 4
Arsenal 4
Borussia Dortmund 4
Başakşehir 4

mission completed
"4 gol yeme geni" nin dna dizilimidir.
galatasaray ın son mağlubiyetlerden sonra aldığı isim. galatasaraylı olduğumu da belirteyim.
hakemin de 4 dakika uzatmasıyla tescillenen isim.

galatasaray: notluyum.
güncel Önemli Başlıklar