bugün

Tarafımca kurulmuş bilgisiz, cahil tiplere karşı savaş derneğidir. sözlüğün bu derneğe ihtiyacı olduğu genel anlamda kamuoyu tarafından kabul görmüştür.
okum ve yayım hizmetinizdedir.
ilk icraat olarak kendini fesh etmesi gereken dernek. gerisi gelir allah ın izniyle
Jimmy tudeski yi görene kadar desteklediğim olaydır.

Edit: hayır kurucu üyelerin hepsimi eksi karmalı olur mk. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
Benide yazınız, dediğim dernek.
yaz kardeş faruğu da yaz. savulun ulan tiroller biz geliyikkkk.
örgütlenme mi? asla kaçırmam yaz beni de.
kendi kendileri ile mücadele etmek için kurulmuş şizofrenlerle dolu dernektir. ulen buraya geldiğimden beri kuruculardan daha büyük troller göremedim ya..
Yine bir grup yapılıyor ve benim yine haberim yok titoş!
Herkes üye olursa ortada savaşacak troll kalmayacağından işlevi kalmayacaktır, bu ne?
içi boş olan bir dernektir.
Dernek göstermelik hepimiz biliyoruz.

Şimdi açık açık söyleyin birinci çinko kimde amk?
u.s.t.s.d. bi şeye benzemedi ama neyse belki ilerde faydası olur. ne idüğü belirsiz derneklere üye olmayalım lütfen..

(bkz: üye olmayan giremez)
trollerle savaşanlar arasında oytunkaran, titanik, tudesky, gibi yazarları görünce benim de canımın çektiği dernektir . abi hakket beni de yazın o derneğe la. listeyi gören bana da sövsün, beni de siksin. çok monoton bu ara hayatım.
kurucu üyelerinden olmaktan gurur duyduğum büyük dernektir. Bu trollerin kökünü kazıyacağız. Evet.
gözlemci üye olmak istiyorum. yazın beni.

uludağ trolle mezar olacak!
memeyle katılacağım dernek.

memesiz derneğe dernek demem. *
Adını trolller Derneği diye değiştirmesi gereken dernek.
Sanırsam bunlar kendilerine savaş açıyor.
Kendi kendini yok etmek bu olsa gerek.
(bkz: hani bana)
yıllardır "ben mi kurtaracağım sözlüğü" demeden, anlatmaktan entrylerimde tüy bitti. tüyü bitmemiş entryleriminde adım geçmeyerek hakkı yendi. Yazıklar olsun Titanik.
tanım: hayal kırıklığına uğratan dernek.
Askerlerim ilk hedefiniz lookin ileri.
kurucu üyeleri okurken kör oldum. gözlerim yuvalarından çıktı. üyelik aidatı adı altında para istenmiyorsa severek üye olacağım dernektir.
kanarya sevenler derneğinden bir farkı yoktur.
(bkz: trollerle savaş derneği)
uludağ sözlük trol severler derneği ile koalisyon yapması gereken dernektir. tespit edilen trolleri aralarında istişare edip masum trol,suçlu trol diye ayırmalı ve bir savaş vericekse öyle vermelidir.
Başkanlığına aday olduğumu belirtiyorum.