bugün

bütün amacı sözlüğü karıştırmak ve ilgi çekmek olan troll lerin başlıklarına yazıp, bakınızlar verip, kendince ayarlar döşeyip troll lerin tüm isteklerini yerine getirirken kalkıp troll lerden yakınmaktır. bin kere yazıldı, söylendi.

(bkz: don t feed the fucking troll)
troll'ü oluşturan biziz. ajdar'ı var eden, kalitesiz tv programlarını biz yapıyoruz.

arz varsa talep de olacaktır. bundan yakınan insanlar "çok sinirlendim tutamadım kendimi" derler. o da zaten senin tutamamandan yararlanıyor. sen ve senin gibi ya da şuna "biz" diyelim o başlıklara entry giren kişiler o troll'ün hayranları oluyoruz. biz onu var ediyorsunuz.

edit: kendi başıma da karar aldım bu başlıklara yazmadığım gibi yazanlara da eksiyi basıyorum. gelin canparelerim birlikte yapalım.
yazarın eleştirecek bir şeylere ihtiyacı olmasından kaynaklanan durum. herkes yapar bunu. öbür türlü aklı başında insanların açtığı aklı başında başlıklar aklı başında entryler girsek ne yapardık?
çaresiz eylemdir.

fiziksel olarak yorumu aynen şuna tekabül eder...

bataklığın dibine kadar kapılıp ;
" bataklıklar ne kadar saçma yahu." demek gibidir.

kurtuluş yoktur, artık trollün pençelerindesindir. görmezden gelicen onları, ki bu bile kurtuluş sayılmaz.
kafanda öterler papağan gibi, tek çaren dövüp susturmaktır ki bayıltmazsan oda işe yaramaz.
biliyorum çünkü çok kaliteli bir troll tanıyorum.
en basit tabirle tutarsızlıktır. tamam çok pis laf sokuyorsun, hatta üstüne bir de eksiyi basıyorsun ama çözüm o değil ki. aslında onun istediği bu ve sen bunu göre göre başlık altını şişiriyorsun. böylece başlıkta sürekli sol framede ilk sayfada yer alıyor. hala neyin kafasıdır anlayamadım gitti.

çözüm ne mi? çok basit... kibarca söyleyeyim, ölü taklidi yapmak... tut biraz kendini, umursama, prim yaptırma.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar