bugün

hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
güzel insandır, kafası çalışır, hakkındaki ithamlara da hep sükunetle yaklaşır, çizgisini hiç bozmadan. hoş gelmiş.
(#16897762) konu hakkında bilgisiz oluşunu uzun entry girerek gizlemeye çalışmış, tabiri caizse bir bok bilmeden fikir üretip inanmış.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
NE DiYO LA BU YAZARI.

anlamadım troll falan diycem de yoo öyle bi havası da yok, sadece pek bi sallayarak yazıyor. bi bok bilmeden heralde, bide o kadar farklı konularda yazıyor ki, yani neyi kimi savunduğunu anlamadım ben şahsen.

otur yiğidim bi soluklan bakalım, bu gidişle troll e bağlarsın demedi deme bak.
şehitlere laf ederek traj yakalamaya çalışan x kişisi.

bu askerde ölürse şehit demeyin. öyle istiyo.

(bkz: hayatını kaybeden askerlere şehit denilmesin)
pkk ile savaşta hayatını kaybederse kenidisine şehit ve vatan sağolsun diyeceklere hakkını helal etmeyecek yazar.
garip bir yazar. kendisiyle sorunları var. kafası karışık. boş beleş.
gece gece bir yazar arkadasımla krizlere girmemize sebep olan yazar.sabah ayıldım da doğru hatırlamışım ya citten demiş bunları.bi posta daha güldüm.çok yaşa sen emi deyyus
ülke karışıkken en mühim meselesinin bu karışıklık olduğunu düşünen yazar. ayrıca hamasi söylemleri olan milliyetçileri ve ulusalcıları sevmez. yüzlerce konusu vardır.
itü'de de sağlam yazardı, burada da yazar. koyu fenerbahçelidir kendisi. itü sözlük'te aldığı zevki burada alamayacağını söylemem gerek kendisine.
(#17942757) güzel yazmış efenim.
pkk lı değildir. zaten kürtleri savunursa pkk lı, türkleri savunursa faşist diyecek adamlarla çok haşir neşir olduğu için antremanlıdır. sadece göte göt der. kürt türk sikinde değildir.
pkk yı savunmamıştır. ama kürtleri savunmuştur. savunur da. fakat roboski için nasıl içi yanıyorsa başbağlar için de aynı şekilde yanar. nasıl ki serap eser için ağlamışsa CEYLAN ÖNKOL iÇiN DE ağlar. bu durumu göremeyen zihni kıtlar sikinde değildir.
ybsg lafını yeri geldiğinde kullanan yazardır. ybsg diyor kendileri.
bir garip yazardır .

(bkz: abidik gubidik tristins)
Bu gece entryleriyle beni mütemadiyen güldüren yazar. Kendisi feci eğleniyor, o kesin.