bugün

Yine kim neyi aliyor aq. Haa versusmuş.
ups sabaha kadar tokatlar evet.
Ups elit, secret narindir. Berabere.
Traveler sahtekardır.
Özelden bana ups tan daha tatlısın diyen yazarlar var. Saçmalamayın lütfen. Beni onunla bir tutmayın. Bir rica. Teşekkürler.
(resim:#1)
Traveler erkek ups kadın seçim size kalmış.
Saplarına kadar haklılar.

Ben tatlı değilim ki?
Bakışlarindan bile libido sızan, seksi, beyaz tenine yumulası, iri memeleri avuçlanıp ısırilası, kalçasına abanilası, ters çevirip öhmmm neyse.

Tatlı sevmeyen beyler eklesin, bi şey göstercem.
birisi özelden fotomu atmamı istemiştir diğeri kalp atmıştır efendim. görün cazibemin büyüklüğünü hehehe.
ups konusunda kıta sahanlığına takılan meriçler bu arkadaşa yanlıyor anladığım kadarıyla. aralarında gizli bir deklarasyon var belli ki. birbirlerinin alanına girmiyorlar.

-ki girsinler de istemeyiz. yıllar evvel meriç savaşları yüzünden nice acılar çekti bu sözlük.

neyse;

ya da bazı high quality üstat meriçler aynı mesajları bütün kızlara kopyalayıp sadece nikleri değiştirerek hepsine tanrıça muamelesi yapıyor.

bir illüminati bir de meriç locası. haklarında öne sürülecek komplo teorisi bitmez.

göreceğiz bakalım. zaman bize neler gösterecek.
Fotoğraf or didn't happen.
Özelden yazan arkadaşlar saçmalamayın. Ben kim ups la yarışmak kim. Ne haddime. Te allahım ya.
Bu entrim çaylak olduğum için gözükmeyecek ama olsun iyi kalbi ve zekasıyla (bkz: traveler of secret moments) alacakdır.
travestinin alacağı versus. ups çaylaklığının bitmesini bekleyecek mecbur *
sebebini çözemedim ama aralarında bir anlaşmazlık var.
görsel
Ups boobss daha manyak ama alır
Ups u bu sözlükte kimseyle kıyaslamayın rica edeceğim.

Ups un kıyaslanacağı tek insan benim, ayrılınca gel bebem.
benim için iyi kalpli olan galiptir
(bkz: traveler of secret moments)
traveler belki içlerindeki en çirkini olanıdır.
Traveler ablamızdır, büyüğümüzdür, saygıda kusur edemeyiz. O nedenle UPS boobss'a veriyorum... Oyumu.
ikisinin de memesini gördüğüm için şanslı hissediyorum kendimi.

Selam ve duva ile.
biri normallerin gözdesi diğeri abazaların gözdesi.
görsel
görsel

Barıştık ...

Kuzucums ❤.

Ortak noktalarımız birleştirdi * ...
Harunlar çarpışıyor.