bugün

güldürür. hem de öyle böyle değil.
bunları 1 haftalık kurumuş mısır ekmeğiyle tokatlıycaksın.
rizelilerle kapisir.
karadenizli: biz çok psikopatız, asar keseriz, önümüzde kimse duramaz

çernobil: merhabalar aq

not: ben de karadenizliyim sülalem komple kanser vurmayın.
Akp iktidarı ile ortaya çıkmış durum. Adamlar o kadar şımardıki ne yaparlarsa yapsınlar başlarına bir şey gelmeyeceğini, gelse de siyasetin gücüyle bir şekilde yırtacaklarını düşünüyor olmalılar. Rize ve Trabzon ahalisinin ülkenin şımarık çocuğu haline gelmesinin sebebi akp politikalarının sonucudur.
(bkz: siyasi kanser)
Klasik laz tribi. Bu saçma sapan şehirleri popülerleştirmeyi çok seviyor insanımız.
Bir de buna sivas'ı ekleyin, ne varsa bunlar da kendini bir bok sanıyor. Sıradan insanlarsınız, başkasının yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz sanarmış. Adam olun.
Trabzon değil de genelde bu tipler Rize'den çıkıyor.
Çooooook kişileri hoplatmışız çoooook. Hâlâ acıları geçmemiş.
Biz din,vatan,bayrak,ezan,Trabzonspor söz konusu olunca çok psikopatız.
Trabzon'da HDP bürosu açamayanlar,istanbul takımlarının formasıyla gezemeyenler rahatsız.
görsel

Arkadaşlar hepinizi teker teker zıplatim mi bundan mı anlıyorsunuz siz?
(bkz: Trabzonlular tarafından hoplatılmışlar sıralı tam liste)
tipik karadeniz insanı. denizi hırçın, kendisi hırçın. kalabalıkken psikopatlar onlar. teke tek kalındığında az cüsseliyseniz ezersiniz. ezici darbeleri yoktur hem. hızlı ve çevikler sadece. tabiat insan orantısı. samsun çarşamba'lı kralına çatan, belaya atlayan bir yazarımsı buyurdu.
Sahneye Ankaradan misafirlerimizi davet ediyor ve konuyu kapatıyorum *
Psikopatlar mıdır bilmem ama kafalarının biraz farklı çalıştığına defalarca şaşkınlıkla şahit olduğumu söyleyebilirim.
Kürtler veya sırtlanlar gibi gruplar halinde gezmelerinden aldıkları cesaretten kaynaklanıyor olabilir.
Coğrafi şartların insanların üzerindeki etkisi diyebiliriz buna. O engebeli arazi, ekmenin biçmenin zorluğu, gökyüzünün dengesizliği, sabah güllük gülistanlıkken havanın birden korku filmi gibi bozması.. bu durumların orada yaşayan insanlar üzerinde büyük etkisi var. Agresiflikleri konusunda.
Bir Adanalı ile karşılaşıncaya kadardır.
Biz adanalılara pek sökmeyen triptir.
tek başlarında dayılandıkları zaman dayağı yiyip oturur bunlar. bakmayın psikoyum ayaklarına. adamların genetiği bozuk.
belinde silah ya da yanında abin olmandan gel kuzu.

bekleriz yüreğire.
Hata Türk milletinde selam verilmeyecek adamları başımıza musallat ediyor.
gerçekten de bunu düşünerek öyle oluyorlar. evet.
kürtlerin tokatını yememiş hamsi kafalıdır .
Trabzonluyum piskopat filan değilim. işinde gücünde Gayet normal bir insanım. Silahım var ruhsatlı o kadar. Başka bi falsom yok. Bi de bir kaç kez kavga gürültüden ifadeye gittim hepsi takipsizlikle sonuçlandı.
01 i görene kadar o.
arnavut görene kadardır. Arnavutlardaki lafta kalmayabilir ama.