bugün

akla karadenizin en güzel kenti gelmektedir.
(bkz: uzunsokak)
en kıytırık evden bile denizi görebiliyorsanız,
sağdan soldan "ballim","laouvv","he da","dema!","he mi?","eee ya fışki yema!","ya afkurma" sesleri duyuyorsanız,
"... köftecisi 100 metre geridedir" tabelası görmüşseniz,
trabzanları, kaldırım taşları, park demirleri, okul duvarları, dükkan tabelaları, yani gözünüzün çarptığı her yerde bordo mavi renkler var ise,
sokakta formalı gençler, bordo mavi "gugul"lu dedeler, boncuk gözlü neneler, cin bakışlı bıcır bıcır çocuklar görüyorsanız,
girdiğiniz dükkanın esnafı sizi sallamıyor, alışık olduğunuz hizmeti, bazen yalakalığa varmasına alıştığınız yakınlığı görmüyorsanız,
ktü civarında, sahilde otururken uçaklar üzerinize üzerinize geliyor ve ürkerek kaçıyorsanız,
insanlarıyla sohbet ederken kanınız hemen kaynıyorsa,
buna rağmen önyargılıysanız,
bulunduğunuz yer size rahipleri ya da başka şeyleri hatırlatıyorsa ve utanmadan sıkılmadan tüm halkı yargılayabiliyorsanız,
eğer bir zamanlar serseri oyunu dedikleri kolbastıyı görüp katılamasanız da izlemek istiyorsanız,
ama yine de önyargılıysanız, suçluyorsanız,
aşağılıyorsanız, öteliyorsanız, yaftalar vuruyorsanız,
_sanız
_sanız
_sanız

orası trabzondur.
orası güzel memleketimdir.*

edit: tevafuğa bak sen.. entrynin sonu da 61 olmuş. ulan bu şans bana piyangoda vurmaz. *
Cogu insani sicak kanli iyi insanlardir. Turkiyede ve dunyada esi benzeri olmayan olaylara taniklik edebilirsiniz.
toprağım,gönlümde aşkı başkadır...
balıkçılar, hamsiler, bordo-mavi
ALKOLSÜZ şehir.
Of cumhuriyeti . Trabzonspor.
sürekli pkk yanlılarına dayak atan insanlar. yakın zamanda bir daha gerçekleşse de izlesek.
Arkadaşlarımdır.
görsel
Bıçak tabii ki.
Sürmene-sürbısa
görsel
yeşil

hamsi

trabzonspor

uzungöl

altındere

maçka

mıhlama

yayla

çaykara

akçaabat

mısır

lahana

müteahhit

sümela

karadeniz

fatih sultan mehmed

horon

hami

vss.

saymakla bitmiyor efendim..
* Futbol teröristleri.
* Hamsi beyinli insanlar topluluğu.
* Düşük iq.
* Ramazanda sokakta yemek yiyen ya da bir şeyler içen insanları ölümle tehdit edip, akabinde sokakta masturbasyon yapan orospu çocukları.
* rakip takım otobüsünü kurşunlama.
* bir sike benzemedikleri halde, kendilerinden bir metre ilerde giden o burunlarına rağmen, erkeklerinin dünyanın en yakışıklı erkekleri modunda olmaları.

Vs vs.
O meydanda viyadük var mk bir şehir meydanı bu kadar mı çirkin olur.
patronumdur. "patronlarım"dır hatta buradan evvel çalıştığım şirketin sahibi de trabzonlu idi. ben bu kadar memleketlerine ve plakalarına bağlı insanlar görmedim hayatım boyunca. şu anda çalıştığımız şirketin bizlere verdiği telefon hatlarının numaraları hep 61 61 şeklinde başlayıp bitiyor, sabit telefonlarda bile 61 var mutlaka ve rastlantı eseri olmadı bunlar o kadar söyleyeyim..
trabzan.
gereksiz yaratıkların yaşadıkları yer.
bu günlük bu geliyor.

https://twitter.com/sauda...status/908414815567319041
(bkz: varlıbaş avm)
trabzonspor hamsi alamadikları ve alamayacakları kupa sümela manastırı mehmet ekici giuliano.
ancak cahillerde görülebilecek düzeyde bir ukalalık. adam ilkokul terktir, akademisyene uzmanlık alanında işini öğretmeye kalkar.
beni açken doyuran hatalarıma rağmen şans tanıyan istemeden olsa da benim işinin içine ettiğim patronum.
sadece ramazanda içki içmeyen dinciler gelir açık ve net.
Uyy garadenuz uşşağum. En has arkadaşlarımın bir kısmının karadenizli ve trabzonlu olması. Onlarda beni severler. Cinsler cinsleri bulur. He arada dünkü simitçi gibi absürt komediler illa ki çıkar. Beş parmağın beşi bir değildir.