bugün

bir ömür boyu hak yemektir. kıldığın namaz oruç kuran hak karşısında önemi kalır mı gidince görülür.
Hak ve hukuka kimsenin takılmadığı şu dönemde hak hukuk diyerek bu kişileri güldürürüz ancak.

Eski milli piyango idaresi müderlerinden bir abimin bana söylediği "alım yapılacağı zaman önce bir liste gelirdi arta kalanlar hakkıyla girerdi" deyişi tüm durumu özetlemektedir.
torpil değil 'referans' bahanesine sığınılan 21. yüzyıl efsanesinin öznesidir kendisi.
kahpe çocuğudur.
Çok fazla olan var, bunlari normallestirmeye bu sekilde calişmayin.
Siz emek verin gerisi olmasa bile çıktığınız yolculuğunuzdur başarınız.
Yks ye girmiş akp li insandır insanımsıdır.
liyakat sisteminin işlemediği yerlede memur olmak için başka çaresi olmayan insandır.

lise mezunuyum.

30 yaşından sonra eşek gibi çalışıp kpss den 81 puan aldım.

açık söyleyeyim;

güvenlik soruşturmasında karşılarına çıkacak tek şey bütün sülalemin atatürkçü olmasıydı. bir tek suçtan bırakın ceza almayı, dava açılan bir akrabam yok. o kadar emindim ki bu puanla herhangi biryere atanabileceğimden.

öyle kriter de koymadım. şırnak'tan muğla'ya, artvin'den edirneye kadar şartların uyduğu neresi varsa yazdım.

başvurduğum yerlere atananların hepsi 80 puanın altında.

nasıl oldu sizce?
Her insan bir kere düşünmüştür. Devlete kapak atsam sınavsız oh diye.
Osmanlı da torpilli yeniçeri alımından çöktü. Yakındır sonumuz. O 95 puanla atamadıklarınızın ahı yakacak sizi.
2016 ya kadar fetocuydu
2016 dan sonra akp gençlik kolları oldu..

Yani torpil her yerde aynı
Kişiler değişir
Zaman değişir
Ama ana kural değişmez...

Ferman kiminse Süleyman odur...
Davalar minimum 3 yılda sonuçlanıyor. Ne yazık ki en az 3 öğretmen akrabam 90 üstüyle mülakatta kaldı.
Bu vatan için pkkdan daha tehlikeli bir grup varsa oda torpille memur olan insandır. Günümüzde torpille memur olan %80 kripto fetöcüdür. Allah torpilinizi ömrünüz boyunca utanç varlığınız kılsın inşallah.
patlaması için liyakati önemseyen hakkaniyetli bir yöneticiyle karşılaşması gereken memur insanıdır.
Kimileri soru çalmak suretiyle hak etmedikleri makamları işgal ettiler.
Kadınsa tesettürlüdür ayrıca.
(bkz: Tiamat)
Bir memurla torpil olan insan değildir.
Aldığı para haramdır.
Eskiden feto sayesinde memur oluyordu millet şimdi feto deşifre oldu
Onun yerine akp gençlik kolları geldi...
çoğu cumayı kaçırmayan memurdur!!.
bu dünyada torpil kurtarır paçanı öteki tarafta bakalım torpilin gt. patlamasın.
görsel
(bkz: gavat)
Yapacağım genelleme için şimdiden özür dilerim ama sorsan %99u "müslüman"dır. Dinine bağlı, Allah'a inanan ve bu konuda çevresine vaaz verebilecek kadarda bilgilidir. E tamam ama kul hakkına noldu? Sırf torpili olmadığı için başarısız olup depresyona giren ve intahar eden canların vebali ne olacak?

Bir hurma bir hırka yerine şatafatla yaşatan ümmete. Vay be..
Torpille bi yere gelmiş, bizlere nasihat veren orospu çocuklarıdır.