bugün

Özellikle çikolata ürünleri bu sektörde yeni olan bir marka için standartların üstündedir.
pek kullanmadım.güzel değil gibi geliyor.
Güzel bir marka olduğunu düşünüyorum. Firmanın çıkış, marka ismi oldukça güzel ''TORKU'' pazarlama stratejisi başarılı. Ürünlerini de beğenirim. En son salam üretimine kadar girdiklerini gördüm.
Çıkardığı tam buğdaylı kekle gönüllere taht kurmuştur. Aylardır hiçbir yerde bulamadığım bitterli banada da artık a101 lerde mevcut.
Birde dondurulmuş patates çıkarmış ki enfes. Diğer markalarda lastik gibi kızartma yiyorduk bu olmuş. Hele o tam buğdaylı kek nedir arkadaş, neredeyse bir koli alıp kahvaltılık yapıcam.
hem kaliteli ürünleri vardır hem de yaptıkları işe fazlasıyla özen göstermektedirler.
Çikolataları bok gibi.
özellikle şeker ürünleri çok kalitelidir. annem markete gittiğimde ismiyle sipariş verir vesselam.
gıda markasını bile kemalistlere laf sokmak için kullanan eziğin olduğu başlık.
haydin bakalım.
Tam çikolatam derim başka da bir şey demem.
Özellikle Torku banada'yı nutelladan daha iyi buluyorum.
Tanım:çok kaliteli ürünleri olan bir firma.
tam buğdaylı kek üzerine tanımıyorum.
toz şekerini kullanıyoruz sadece .abur cubur hiçbir ürününü denemedim . ama merak ettim deneyeceğim.
torku sütün tadı hindistan cevizi aroması barındırdığı halde üzerinde %100 doğal yazan ne idüğü belirsiz güya çiftçi koop. olan firma.
YERLi TOHUM ÜRÜNLERiNE ÖNEM VEREN BiR ŞiRKET POLiTiKALARI VAR TAKDiR ETTiM.

http://www.torku.com.tr/h...mu_icin_starti_verdi_.htm
doğallığından kuşku duymadığım ürünlerdir. tek sıkıntıları ise ürünlerine isim bulmak sanırım.
çikolatalarını yediğiniz zaman boğazınızı yakmıyor. Et ve süt ürünleri de her ürünü gibi kaliteli ama fiyatlarının biraz düşürülmeli ya da indirime gidilmeli diye düşünüyorum.
Diğer markaların aksine buğdayını ve şekerini kendi ürettiğinden üstüne üstlük devlet destekli bir kooperatif olduğundan ciddi şekilde fiyat avantajı olan ve birkaç yıla yerli yabancı pek çok gıda şirketini batıracak firma.

Herkesin bildiği çikolata, bisküvit ürünlerinin yanı sıra arıcılar için invert şurup da üretmektedir. Türkiye'de ilk olması ve kullanan arıcıların olumlu yönde görüş bildirmesi açısından önemli buluyorum.

Tavsiye edebileceğim bir başka ürünü için;

(bkz: Torku sucuk)
torku yüksek ürünlerdir.
yerli malı diyen andavallar!

tüm yöneticileri akp' li, birden yükselmesinden belliydi. yerli malıymış, ne yerli malı tamamen hizmet ettiği yer belli.

http://www.torku.com.tr/h...dayadayliginiacikladi.htm
Abur cuburları güzeldir. Yeni başladım denemeye. Gayet memnunum.
Lan yerli bir kere artı sağlıklı.

Diğer markaların içinr kattığı meçhul.

Belki de zürafa spermi koyuyorlar çikolatalara. Amk neredem biliyorsun. O yüzden torku diyorum. (bkz: gb)
birkaç ürünü denedikten sonra aile ve iş içişlerinde tamamen dönüşüm sağlamaya karar verdiğim marka.

bundan sonra torku. konya aykut kocaman biseswar.
türk malı tüketilmelidir diyenler eti ne malı uganda malı mı?
Erdoğan dostlarını
gösteren başlık.
güncel Önemli Başlıklar