bugün

kakaolusunu tek geçeceğim kek. ülker mamullerindendir. yavaş yavaş yerseniz, fındık parçacıklarının tadına daha da bir varmanız işten bile değildir.
ülker değil eti mamullerinden olan, ilk önce meyveli ve de kakaolu versiyonunun mideleri süslediği ardından da, bir sürü yok karamellisidir, yok portakallısıdır, ıvır zıvırı çıkan, bir oturuşta 5 adet yenebilme potansiyeline sahip, özellikle fındık parçacıklı kakaolu modelinin, piyasadaki en süper kek olduğu, yıllardır bir numara olan kek..
damla çikolatalı versiyonu ile piyasadaki en yenilesi kektir.
(bkz: küfür anlamındaki topkek ayrı yazılır)
ilkokul çocukları için değişilmez beslenme çantası ögesi.
kekin gay olduğu durumlarda türeyebilen kelime öbeği.
meyvelisi hoştur.yedikçe farklı meyve tanecikleri gelir ağzına.bir yandan yer bir yandan meyve tahlili yapmaya çalışırsın. sürprizlerle doludur yani.
Meyvelisi super kek. Bagımlılık yaptıgı dogrudur efendim.
bi dolu isminde dankek magma benzeri yeni ürününü çıkarmış kektir. dankek den şüphesiz çok daha güzeldir.tek kötü yanı türkçesi bozuk ismidir şüphesiz.
teşekkürler eti.
(bkz: ekmek arası topkek)
eti olanının daha bir lezzetli olduğu çayın yanında yemelik şey.
(bkz: ibneyi keklemek)
Şeftali veya kayısı suyuyla beraber lezzeti ikiye katlayan kek.
Şeftalili Mozaik, Fındıklı Kakaolu, Meyveli, Karamelli, Çilekli ve Portakallı olmak üzere 6 varyasyonu bulunan yedikçe insanın orasını burasını kıpraştıran eti ürünü. favori elbetteki, çoğu içecekle beraber tüketilebilecek potansiyelde olan fındıklı-kakolu çeşididir.
karamellisi insanın içini kıyan kek.
otobüslerde verilen insanı mutlu eden kektir. o kek yolda sana bir yoldaş gibi gelir tıpkı annelerimizin yaptığı kek gibidir ayrı sevilir candır topkek.
otobüs vazgeçilmezi olmakla beraber, on adımda topkek yemeye çalışmak diye bir efsaneye konu olmuştur. *
meyveli olanıyla süt hiçbir şeye değişilmez.
popkek isimli bir kardeşi de olan enfes kek.
son olarak totbüste dağıtılan kadim dost.
otuz adımda yemek için uğruna iddaaya girilen fakat asla adımlarla bitmeyen kek çeşidi.
güvercin reklamı kesinlikle çok başarılıdır.özellikle ikinci reklam harikadır.hep böyle reklamlar yapılsaydı keşke.

--spoiler--
behlül diye bir genç var topkeki çok seviyor ama o amcasının topkeki.
--spoiler--
aşk-ı memnu
otuz saniyede topkek yeme zırvalarının döndüğü dönem, onbeş saniyede tüketerek izleyenleri dumur etmeme neden olan leziz kek.
kakaolusunun felaket derecede bağımlılık yaptığı kek. onsuz yapamıyorum. hergün en az bir tane yemem lazım yoksa krizlere giriyorum. taklitlerinden sakınınız!