bugün

istifa eden iç işleri bakanı muammer güler'in giderayak yaptığı itiraf. biz dediğimizde vatan haini oluyorduk. bakalım o gün havlayan akp'liler buna ne diyecek.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25446755.asp
istanbul valisi mutlu'nun inkar ettiği bir gerçeğin müstafi bakan güler tarafından itiraf edilmesi, bunların su içer gibi palavra sıktığını bir kez daha göstermiştir.
Hala uyumakta ısrar edenlere iyi geceler dilerim.yalandan kim ölmüş sanki? adamların kafa rahat tabi, 3 ay sonra bir aÇıklama yapar biber gazı koyduk suya diye insanlar yine unutur.peki ya o kıydığınız canlar?onların hesabını verebilecek misiniz polise biz vur dedik diye bir aÇıklama gelirse şaşırmamak lazım.
neden gider ayak böyle bir itirafta bulunduğunu anlamadığım eski bakan lafı. yapılan yanlıştı, vicdanım sızlıyor mu demek istiyor yoksa lassie bize ne anlatmaya çalışıyor?
bu ne la? şiddetli geçimsizlikten ayrılan karı-koca kavgası gibi açıklamadır. kahkaha attım.
bibersiz yemek yemeyen, zeytine bile biber katan halkın, polisin sıktığı biber gazından şikayet etmesidir.
bir muammer güler itirafı. vali mutlu da kimyasal yok diyordu.
ya bunları zaten biliyoruz bize paraları anlat paraları, yediğin yedirdiğin 'paralarımızı', soğuktan, açlıktan ölen günahsız bebeklerin hakkı olan paralardan bahset canım benim.
Tomanın su, biber gazı ve boya olmak üzere üç ayrı sıvı haznesine sahip olduğunu bilmeyen genç kamalitleri ortaya çıkartmıştır.
aa ciddi misin seklinde cevaplanilasidir. toma'nin haznelerini cok basarili kullandiniz, onun farkindayiz biz. cok misafirperverdiniz yani. 'aaa womancim biber gazli suyumuzu icirmeden birakmayiz' dediniz de kana kana icip hastanede de yattim ya, ben ona yanarim. ebeveynlerim sahip cikamadi bana, bak ya tuuhhh.
biz zaten biliyorduk da siz arsız yalancıydınız.
(bkz: toma suyuna biber gazı katılması)
bu fikirin akıllanrına gelmesi ve buna onay verilmesi insanlığa sığmaz. şeytansınız siz namertler yatacak yeriniz yok toprak bile kabul etmeyecek sizleri.
istemsiz

(bkz: orospu çocuğu)

dedirten hadise.
(bkz: Aferin)
az bile yapmışlar, keşke siyanür koysalardı.
unutmadık sokakların caddelerin içine sıçtıkları o günleri.
yediğim gaza inanıp, akp valilerine zerre güvenmediğimden umurumda olmayan beyanat...
Başından beri bildiğim, Sonuna kadar desteklediğim ve desteklemeye devam edeceğim biber gazı gerçeği. Vatan haini geziciler için az bile.
(bkz: biz orospu çocuğunun önde gideniyiz)
sonra tamamını g.tümüze soktuk. demelerini istedigimiz olaydır.
her ayrılık bir sır savuşturur ortalığa ama bu pek sır sayılmaz tabiki neticede milyonların bildiği sadece yandaşların inanmak istemediği bir gerçek en büyük ağızdan kusulmuştur.
Birileri bu adama çıkıp örnek siyasetçi falan dersi izanını sikerim artık .
günah çıkarma mı, hırsının kurbanı mı? neydi bu itiraf? sen söylemesen de biliyorduk biz sizin yaptığınız zulümleri. o yüzden böyle ufak oyunlara gerek yok.
hakkını helal etmemesinden hak konusuna önem verdiği anlaşılan eski bakanın bu yaptığını utanmadan(!) söylemesiyle bir sürü insan da ona hakkını helal etmemiştir zaten. geçmiş olsun.
biber gazına dua etmeniz gerektiğini düşündüğüm durumdur.
yemek ismi gibidir. (bkz: tomasuyunda marine edilmiş biber kaz ı)