bugün

family guy adlı çizgi dizide haberleri sunan bıyıklı tip. sürekli lafını ''ve şimdi de asyalı spikerimiz tricia ya dönüyoruz, tricia ?'' diye bitirir. bir bölümde peter ın annesiyle beraber yatağa girmiş ve peter a babalık yapmıştır. angut peter, ilk bir kaç gün bu ilişkiye karşı çıksa da daha sonra tom un babası olmasından son derece hoşnut olmuştur.
(bkz: mother tucker)
bak sözlük sana arkadaş geldi*; Sözlüğe yeni katılmış 7. nesil yazar kişilerinden. Hoş gelmiş.. Keşke gelirken eli boş gelmeseydi de şöyle 250 gr badem yarım kilo fıstık falan getirseydi. Yerdik değil mi sözlük?* Ha bu arada buralar alman usulüdür, hiç bize bakma valla, yiyeceğini getirecektin yanında. Troll olmaması ümidiyle;

(bkz: troll olmasın efendim sözlükte)
Diane Simmons'ın ekürisi.
hi i am tum tucker demesini bekledigimiz yeni yazar.
(bkz: tom tucker kuru bucker)
karşılama kültürünün ölmediğini vurgulayan 7.nesil yazar. hoş gelmiş.
god bless you tom tucker.
dünyanın kaderini değiştircek yegane insan bilimcilerden biridir.
(bkz: tina turner)
(bkz: serbest çağrışım)
verdiği ukteyle gece gece sesli güldürmüş yazar.
ilk oyumu veren yazar. çerçeveletip asıcam diye söz verdim ama nasıl yapacağımı bilemedim. daha doğrusu karar veremedim. caps almakla buraya yazmak arasında tereddüt ederek boşaldım.
asiri derecede quentin tarantino hayrani yazar, selam ederim burdan.
Black Label Society'nin "shot to hell" albümünü muhtemelen yeni dinlemiş yazardır.
(#12404780) yarmıştır.
misafirperverdir.

-hoşbulduk
(#13001712) işte budur.
kalemi sağlam nesildaştır. feyysbuuk gibi asosyalleştiren sosyal paylaşım sitelerine pek te sıcak bakmayan ve insanlar arası diyaloğa önem veren yazardır.. bir de zeki he, kalemine kuvvet.
@1,2,3,4,5,6,7 hatta 9,10,11,12,+ sonsuz

bugün o'nun doğum günü beyler.
canına kurban yazar. genel kültür kutusu. yürü be kim tutar seni. *
sakallarına kurban yazar , durmadan yazar , iyi yazar , cana yakın yazar , kültür delisi yazar ,

Pulp Fiction hastası ,
quentin tarantino hayranı ,
asosyal ama sevimli ,
sağlam müzik zevki olan yazar ,
destekçi yazar
en çok görsel ekleyen 18. yazar.

(bkz: sevilesi tarzda)
(#13473429) insanlıktan çıkmış ırkçı yazar.
#13684563 yazısıyla beni sevindiren yazar. *
mezhebini siktiğim.
siksen sikilmez atsan atılmaz yazardır.