bugün

ne yapmaya calistigi bilinmeyen dingildir.

ya tisort giy, ya gomlek giy amina kodugum. ne salak salak hareketler bunlar ya. tisort ustu gomlegin amaci ne malllar ?
Düz renk bir tişörttür.

Beyaz tişörtü atlet giymek yerine alır giyer adam bu andavallar da anlamaz başlık açar.

Gerizekalı bu çocuk.
tam bir anadolu çomarının açacağı tarzda başlık. félicitations!
Ben çorabın üstüne giyiyorum gömleği, öyle daha stil oluyor.
bir dişi olarak ben de yapıyorum bunu. mantık şu tişört uzerine hırka giyince bi tarafından ter akıyor ama bi şey giymezsen de üşüyorsun. gömlek ne ince ne kalın mikemmel görev yapıyor.
üşüyordur lan belki.
güzel bir tişört üzerine spor gömlekle kombine ettiğinde güzel görünen erkektir.
sizene olm milletin ne giydiğinden.
Millet 3 4 kat giyiniyor soguklarda robot olmuş bunun takildigina bak hele. Gayet şık olabilecek erkektir.
(bkz: Aman tanrimım didim)
görsel
Mal mal üç kelimesinden ikisinde küfür eden insan değildir.
nabalım amq, tişörtü mü göyneğin üzerine giyelim, anlamadım ki!

bir erkek, malmış diyolla.
o utanmaz arlanmazlar utanmadan donun ütünede pantalon giyerler... Hatta içlerinde çorabın üstüne ayakkabı giyecek kadar aşşağılıkları bile vardır.
gordugum kadariyla hala tukenmemis embesillerdir. bi bitmediniz aq. sizin moda anlayisiniza turp sikayim.
Harleen birseyi kotuluyorsa o iyidir demektir.
Orada temel amaç can simidini saklamak. Moda değil.
Yaz gecelerinde giydiğim tshirtler zaten ince olduğu için yine ince bir gömlek giyerim. Geceleri dışarıda ne giyseydim.
T:ihtiyaç halinde yapılandır
Yaz gecelerinde giydiğim tshirtler zaten ince olduğu için yine ince bir gömlek giyerim. Geceleri dışarıda ne giyseydim.
T:ihtiyaç halinde yapılandır