bugün

barcelona-inter maçını takılmadan izleyebildiğim ttnet harikası.
maksimum 15 dakika yayın akışını sağlayabilen hede.*
düne kadar yapılamayan paket değişikliği an itibariyle gerçekleşmiş durumda;
"Tivibu Paket değişikliği işleminiz başarıyla gerçekleşmiştir."

son güne bırakmasanız olmuyor sanki.
ttnet'in dandik salaklığı.
"servis verilememektedir" vs diye sürekli error veren şey.
şifresini paylaşmayan güzel insanların kullandığı hizmet.

tivibu için gidip adsl'mi alalım yani?
servislere ulaşamadığından final maçını kaçırmama neden olan kıytırık şey. Dün ulaşamasaydın. Ne bileyim yarın ulaşama. Ama bugün ulaş be program gözünü seveyim. *
bunun reklamlarının gün teyzeli versiyonunda mantık hatası var. şimdi bu gün teyzeleri yemeği yakma pahasına televizyon izlerken dış ses " gidin tivibu alın canlı yayını dondurun falan" diye geveleyince teyzeler mutfağa gitmekten vazgeçip yerlerine oturuyor.

hayır teyzelerim televizyonu bırakacaksınız. tivibu, sinbo'nun yeni yemek pişirme robotu değil ki. televizyonu bırak, o sonra da izlenir. tivibu var çünkü. mutfağa koş...
iron man 2'nin gelmesini merakla beklediğimiz hede. film için kanallar da gelmiştir 3 adet.
üye olduğumdan beri bir türlü verim alamadığım bir ttnet hizmetidir. özetle anlatmam gerekirse ;
odamda televizyon yok sevdiğim dizileri verildiği günden sonra izliyordum. üniversiteye gittiğimde zaten herkes ne olup ne olmadığını söyleyince bir heyecanı kalmıyordu, neyse duyduk ki ttnet bu tivibu denen cortu çıkarmış arkadaşlarım çok önerdiler güzel kaliteli vesaire dediler ben de buna mukabil üye oldum, indirdim. ilk başlarda gerçekten hiçbir sorun yoktu takılmadan ve oldukça kaliteli bir görüntü sağlıyordu.ancaaaaak kurtlar vadisi,ezel gibi dizilerin olduğu günler her 5 saniyede 1 buffering yapıyor ve ya suçu '' bağlantınızda sorun var lütfen kontrol ediniz '' diyerek sizin üzerinize atıp çat diye programı kapatıyor. eskiden sadece bu tür ratingli programların veyahut dizilerin olduğu gün bu sorunlarla karşılaşıyordum. artık her allahın günü aynı sorunları veriyor. eskiden hiç değilse bir gün bile geç izlesem zevkini alıyordum. tivibuya üye olduğumdan beri dizilerin ilk 10 dakikasi, ortalardan 5-10 dakika ve son 10 dakikasını izleyebiliyorum. teşekkürler ttnet. evveeeettt türkiye bir ttnet klasiğiyle daha karşı karşıyayız
luzumsuzluk abidesi.. ttnet' in yeni goz boyama araci.

once su sabit telefon hatti ucretini odetme dayatmasini birak ttnet..

sonra altyapini guclendir ttnet.. sen sadece hizini arttirmaya, baglantinin kesilmemesine yogunlas o zaman tv' yi izleyebilir zaten herkes internetten senin bunu ayri bir lutufmus gibi allayip pullayip satmana gerek kalmaz.

su sacma sapan reklamlarini kaldir gitsin.. neymis "ogluma yemek tarifi bulabilecek miyim?" "evveet", "muzik dinleyebilecek miyim?" "evveet".. bu ne lan? bi tek sen mi yapabiliyosun bunlari? internet lan bu.. oraya girdin mi her sey "evvett" zaten.. salak miyiz biz?.. senin farkin ne kardesim? onu ortaya koysana... yoksa elle tutulacak bir farkin.. tivibu mivibu diye sacma sapan seyler "hizmet" diye yutturmaya calisma.
arada sırada açıp izlediğim, sol tarafı reklamlı televizyon.
henüz filmlerinden birini kiralayıp izlemişliğim yoktur.
bir kere de geri sarmışlığım var. bu kadar.
Yazılım olarak Türk yazılım tarihinin yüzkarasıdır.

teknik zayıflıklarını falan saymıyorum , silverlightmış stream'in saçmalamasıymış falan bunlar diil olay.

sıradan bir kullanıcı olarak yazıyorum bunları şu anda.

bugün en dandik tv kumandasında en son izlenen kanal falan var ama tivibu'da yok. bir yazılım fiziksel bir cihazın özelliklerini nasıl taşıyamaz ?

pause ettikten sonra gelip çalıştırınca kaldığı yerden diil yayın o anda nerdeyse oradan devam ediyor , fiyasko.

yeni çıkan sinema kanallarında film infolarının yanlış olması da ayrı bir garabettir. kendi yayınlarına hatalı info koyan bir vurdumduymazlık abidesi servis adam olmaz.

ayrıca 1 TL diyip herkesi 4TLlik (durdur geri al , bida izle) dedikleri servise üye ettiler , itiraz etmezsen 4tl çakmaya devam ediyorlar. kanunsuz bir aboneliktir bu. ayrıca durdur ,geri al , tekrar izle falan dedikleri fonksiyonlar da çalışmamaktadır. faciadır , neresinden tutsanız elinizde kalır.
sürekli "yeni sürümü yüklemek ister misiniz" mesajı veren..
pes.
an itibariyle allah belasını versindir. yayına teknik nedenlerden ara verilmişmiş.
an itibari ile trt 1'i izleyebilmemize izin veren zımbırtı. öncesinde iyi sövdüm ama.
ttnetin çıkardığı internetten tv izleme olayı.
an itibariyle brezilyanın ikinci golünün izletemeyen sistemdir. sürekli donar , sonra yayın verilememektedir mesajı ile insanları çileden çıkaran sistemdir. bir işi de adam gibi yapın dedirtir.
an itibariyle donma monma yaşanmamaktaıdr. Suarez'in o asisti, pereira'nın o golü... Sizin internetiniz bozuksa servis naapsın lan. Bir de suçu kendinizde bulun virüs taraması neyin yapın. tü tü tü..
Telekom'un o kadar berbat hizmetleri içerisinden en berbat hizmetidir. hizmetin kendisi gereksiz, uzak durmak gereklidir.
ttnet'in kullanıcıları için hazırlamış olduğu, servis ücretinin 2010 sonuna kadar 1 lira olduğu, kaçırılan dizilere tekrar bakma imkanı sunan, canlı yayını geri alabilme özelliği bulunan, limitsiz internet kullanıcıları için birebir olan programdır.
an itibari ile ezel dizisi içerisindeki reklamda diziyi durdurmuş geri almış ve devam ettirmiş olan zımbırtıdır. dumur etmiştir. *
an itibariyle servislerine ulaşılamamaktadır. öyle ezel dizisinde ileri geri sarmaya benzemiyormuş ttnet!
sözlükte takılırken ekranın hemen yan tarafına yerleştirdiğim tv programı.
sinir etti, deli etti.

messi, messi ilerliyor, şuuut!

yayın kesildi.
gol mü değil mi? merakla bekliyorum hala.
abone olduğum ve gerçekten yararlı olan bir programdır.