bugün

Kendimden biliyorum
Bosuna umutlanmayin sizde
Bi kiz icin anca zenginseniz sevilirsiniz.
alakasızdır.

çirkinim ve çok seven bir sevgilim var.

adam olun yeter.
karşı konulmaz gerçektir.
Alakası bile olmayan olaydır. Öyle çok çirkin biri olduğumu düşünmüyorum ama kimse bana tipim Yüzünden aşık olur veya olmaz gibi bir düşüncem olmadı. Insan sevdiğini güzel/yakışıklı bulur. Hem tipsizsen ne mutlu sana. Sevdiğinin Seni sen olduğun için sevdiğine emin olacaksın. Bir de böyle bak..
Yalan tipsiz öz güveni diye birşey vardır. Yakışıklı adamlar kızların gelmesini beklerken. Çirkinler hep atağa geçer ve herkese yazar. Bu yüzden cool kişiler yalnızken tipsizlerin yanında hep birileri vardır.
Lan biçoğunuzun babasının çirkinliği hadsafhada anneniz hiç mi sevmiyor babanızı?
Babam van damme gibi bi adamdır yanlış anlaşılmasın.
Yüzün güzel değilse vücut yapicaksin arkadaşım. Yüzüne gelmese de vücuduna geliyorlar çünkü.

Ayrıca hobi edineceksin ve bilgili bi insan olacaksın. Eğer boş bi insan olursan hiçbir giderin olmaz.

Mesela herhangi bi enstrüman çalmayı ogren, hiçbir yas için zor olmayan gitar dan başlayabilirsiniz..

Bilgili ve kulturlu olun bol bol seyahat edin.

Ve asla ve asla bir kıza direk asılmayın hep ağır olun. Zaten tipiniz yok hemen abaza damgasını yersiniz.

Ama dediğim gibi kulturlu değişik hobileri olan biraz da vücut yapmış bi insanın yüzü bok çukuruna da benzese alıcısı oluyor.
istisnaları saymazsak -ki istisnalar kaideyi bozmaz- katıldığım önerme. boşuna beklemeyin. o çirkin kızlar bile sevmeyecek. ama evlenme çağına gelince mecbur kalacaklar. o anı bekleyip kötünün iyisi bir şeyler koparmaya bakacaksınız.
çelişkiye düşmüş şahsın beyanı.

tipsizlikten girip, zenginlikten çıkmış bir açıklama. hoş ikisi de materyalizm alameti.
Zamanla özgüvenleri sıfırlanır ve tipsiz erkeklerdeki kadın düşmanlığı ortaya çıkar. Zira kendisinin en ufak yanlışında tavır alanlar diğerlerinin her türlü rezilliğine güler geçerler.
Abartmayın. Hep söylerim. Çirkin erkek seven kadınlar da var. Hem neye göre kime göre tipsiz?
Sizler ne zaman bu kadar kötü oldunuz amk?
paranız varsa sevilirsiniz. dert etmeyin.