bugün

çirkin bir kız yakışıklı bir erkekten hoşlansa, aynaya bak öyle gel derler lakin erkeklerde bu durum farklı. bir kız "yok o çocuk bana bakmaz" diyebiliyorken bir erkek asla kendine çirkin bir kızı layık görmez. o tipine bakmadan çirkin kızlara çamur atar, güzel kız arayışına girer. sonuç olarak parası varsa gider bir kaşarı bulur parası ya da kariyeri yoksa avcunu yalar.

(bkz: hayal kırıklığı) * *
güzel kızların erkekte tip beklentisi içinde olmadığını bilen erkektir.
erkeklerin çok aynaya bakmamasından kaynaklanan durum. kızlar boşuna aynayla vakit geçirmiyor beyler.
(bkz: bi bak bakim ben yan odada mıyım)
güzel kızların çıktığı erkek tipleri göz önüne alınırsa, çok da mantık dışı olmayan olay.
(bkz: güzel kızların tipsiz erkek beğenisi)
tipsiz erkeklerdeki güzel bir kızla sevgili olup mutlu olma beklentisidir. tipsiz erkek paralıysa beklentisi haklı karşılanabilir ama hem tipsiz hem de fakirse, avucunu yalayacaktır.
Boşa cikmayacaktir.
çirkin şansı ile hem kızı hem parayı bulaacğı için içi dolu beklentidir işte.
Test edildi onaylandı böyle birşey var.
(bkz: sözlük oğlanı)
(bkz: i m a fucking matt damon) olacağı yok ama insan istiyor iste . *
O erkeğin ağzı iyi laf yapıyorsa, parası varsa, güvenilebilir bir insansa neden olmasın?
komiktir, güldürür. adam gelmiş 1.70 anca olan boyuyla benim sevgilim uzun boylu, manken gibi, sarışın, kültürlü, en az iki dil bilen olsun diyo. tipi geçtim kraterlerini de belirtiyo lavuk.
Bekleyecek tabi, bu işler biraz da şans.
Benim öyle bir beklentim yok çok şükür. Çok matah biri değilim ve aşırı bir beklentim yok sadece gelecekte eğer olursa sevebileceğim ve güvenebileceğim birisini istiyorum hepsi bu.
Onlar hak etmiyor mu? hadi bakalım iyi olan kazansın.
kız güzel olsa da tipsiz diye ona bakmayabilir.
Geçici hevestir. inanın ki dostlarım o kadar doydum ki karıya kıza. her gün biri buluşalım beni istediğin kadar pompala vs diyor. ben çok sıkıldım bu durumdan. sevebileceğim bir kız olsun istiyorum. bir gün amacınıza ulaştığınızda beni daha iyi anlarsınız.