bugün

özgüvenim tavan olan biriyimdir, 3 veya 4 gündür kullanıyorum bu programı, bir tane bile match yok şu an için. brad pitt resmini koysa türk kızları onu da beğenmez zaten. silicem ulan bu programı, moralimi bozuyor.
türk kızlarının herzamanki davranışlarını sergiledikleri yer. hepsinin infosunda " amacın bir gecelik ilişli ise bas git" yazıyor.
match olanlar hep yabancı.

daha mutlu sona ulaşamadık ama iyi sinyaller var. avrupada deneyip de acayip verim aldığım program. türkiye de daha sıkıntı devam ediyor.
amacının dışına 1 yıl önce çıkmış ve artık yaklaşılmaması gereken uygulama.
artık bazı özellikleriini para ile satan uygulama.
önceden sağolsun 2-3 match olurdu şimdi o da yok ki yüzümüz gülsün.
kullandığım ama hiç siftah yapamadığım için sildiğim uygulama.
Herkesin ulan bi sürü kız var oglum mutlaka yükle dediği ve beni zorla üye yaptıkları uygulama.
ilk izlenimler,
100 km civarı taratınca bir sürü hatun kişisi çıkıyor. Bi cogu da ele yüze bakılır cinsten.
begenip begenip geciyosun ama belli miktarda begeniye izin veriyor devamı icin para istiyor. Yada 12 saat bekle diyor.
bir sürü insanı begenip gecmeme ragmen henuZ eslesen kimse çıkmadı.
Bizim kezbanlarin gotunu kaldiran bi uygulama oldugu aşikar.
Kullanmayin boylelerine de prim vermeyin.
türk kızı'nın instagram'a takipçi kasmak için kullandığı uygulama.

eşleştik, erkeg olarak ilk mesajı ben attım tabii. kız ne dese beğenirsin?

"benim erkek arkadaşım var, instagram'da takipçi sayım artsın diye açtım tinder'ı yanlışlıkla beğenmişim kusura bakma" dedi. screenshot alamadan da eşleşmeyi kaldırdı hanfendi ışık hızıyla. ama en azından böyle bi itirafta bulunacak kadar da yürekli kızmış direk eşleşmeyi kaldırabilirdi de.

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
Arkadaş 1 aydır aralıksız kullanıyorum bu uygulamayı her gece herkesi "like"lıyorum programı deneme amaçlı yok denk gelmiyor.
sevgilisyle babasıyla vs fotoğraf koyan kızları gördükten sonra ülkemizde kullanım amacının henüz anlaşılmadığına kesin kanaat getirip sildiğim uygulama. eşleşme oranının sik gibi olması ve eşleşen aptal kızların konuşmaması da silmem de önemli etkiye sahip tabii.
Turbanli bacilarimizin da kullandigi uygulama.

Tam bir et pazari.

Fakat isler iyi ya. Herkesin niyeti belli en azindan.

Eşlesme oranim da baya iyi. * Sonrasi bize kalmis ii ne diyorduk.

Gecen gun biz kiz arkadasima indirdik sirf eglencesine KIZ Kimi likelasa aninda geri donuyor abazanlar. Ben erkek halimle bile bir bekliyorum duruyorum dusunuyorum. Arabam var seviselim mi diyen bile oldu kiza saka gibi anasini satayim. Hizli olmakla patavatsiz olmak arasindaki farki turk erkeginin ogrenmesi lazim. Yoksa boyle her like a seviselim mi moduna giriyorlar. Eminim ellerini sikiyorlardir.
türkiye'de bile iyi sonuçlar verebilen, özellikle izmir'de ciddi anlamda iş yapan uygulama.
Çok ekmeğini yediğim bir sosyal ağ.
para karşılığı yapan travestilerle bile match olamadığım uygulama. varın durumu diz düşünün. kaynaşma uygulamadır kendisi.
facebook profilim aracılığı ile üye olduğum - ki oradaki konum bilgim %100 doğrudur - beni ispanyol ve brezilyalı teyzelerle match etmeye çalışan hilkat garibesi ve para tuzağı olan sikindirik uygulama.

not: cidden bundan randıman alabilen varsa özelden yazar ve yardımcı olabilirse çok sevinirim. amacım kız düşürmek falan değil ama yalova - çınarcığa taşınalı bir kaç ay oldu ve çevre edinmek kolay olmuyor (en azından benim için) - belki bunun yardımı olur. teşekkürler.
Bir ayda 15 eşleşme aldigim program. On tanesi turktu ve gerçekten yoruyorlar insani. Sadece biriyle gorustum digerlerini de kalayladim. Ogunmek icin söylemiyorum bunu. Lunaparka gelip kitap okumak gibi bi sey bu amk.

Yabancilarda ise olay harika. Bi kahve iciyosun. Bi dahali sefere bi yemek sonra bi kilap sonra pompa. Temiz.
son bir senedir gayet randımanlı ekmeğini yediğim uygulama. tavsiyelerim; sadede gelin çünkü amacınız belli ama düzgün dil kullanın, efendi ama esprili ve yeri geldiğinde biraz da fırlama olun, çok aceleci olmayın ve üst üste mesaj atmayın tabi karşı taraf seri ise devam edin, ilk mesajınız ''naber - nasılsın'' gibi sıradan şeyler olmasın, sadece yüz resmi koyan kızlardan uzak durun (kesin kilo problemi var, kilo takıntınız yoksa kolay düşerler o ayrı), açıklamasına nazar duası veya aşk şiiri vb. koyanlardan da uzak durun. zamanla profil tarzlarının kodlarını çözdüğünüzde işiniz daha kolaylaşır, iş çıkmayacak profilleri hemen çözer ve boşuna vakit harcamazsınız. sonuç olarak iyiki var dediğim uygulamadır.
nedense hep yarran başını aldığım uygulama. bu güne kadar sadece bir kaç kızla eşleştim onlarda mesajıma cvp vermeden eşleşmeyi kaldırdı.

bir iki saat konuştuğum kezban ise ertesi sabah eşleşmeyi kaldırdı. ünlü düşünür ve şair ismail yk'nın dediği gibi yoksa ben tipsiz miyim hea!
Twoo nun yaninda bir hiçtir.
Bu tarz programlar insanı germekten, hatta sizi karşı cinse düşman etmekten başka birşey sunmuyor aslında. Türklerin bariz özelliklerinden birisi niyet okuma değilmisir hem; Türkler niyetinden emin olabildiği ortamlarda kaynaşmak ister.
https://www.youtube.com/watch?v=xC4pokT2GW0
https://www.youtube.com/watch?v=snDeLy8cu24
bozuk olan uygulama.
ulan 35 yaşında türbanlı şişko bir karıya bile "super like" gönderdim, onunla bile eşleşemedim. sikeyim bölye uygulamayı da yapanı da.
türkiye'de pek tutmayan, avrupa'da dakika başı hatun kaldıran uygulama. tanıtım filmi bile seksli.

neyse; demem o ki karı düşmüyor.
görsel
Ya kemal bey ne yapıyorsunuz sjskkdks.
çikolatadan sonra asrın icadı amk. hizmet ayağınıza geliyor. canım benim.

edit: abi niye eksiliyorsunuz valla anlamadım?
güncel Önemli Başlıklar