bugün

yedinci nesil bir yazar.

hoş gelmiş!
hoşgelmiş efendim.
(bkz: nesildaş)
bursa carrefour cosmic bowling zirvesinin sessiz yazarıdır. geldiğini ve gittiğini farkedenlerin sayısı bir elin parmaklarının sayısını geçmez ki zirveye katılan yazar sayısı iki elin parmaklarından daha fazladır *.o değilde hoşgelmiştir kendisi sözlüğe ve kendisini daha nice zirvelerde sesli haliyle de görmek isteriz efendim.
geldiğini de gittiğini de fark edemedik. yani ekşi casusu olsa ruhumuz duymayacak.

(bkz: ruhumuz yeter) *
sanılanın aksine sessiz olmayan çirkef bile sayılabilecek güzel gözlü hatun. türk de sayılmaz bu sıfattan anlaşılıyor zaten tipini yerim çok güzelsin beybi. ektiğim için zirvede yalnız kalmış kendileri. uuserlarda pek sessiz sanmışlar bu kızı. aman diyorum efenim dikkat edin. çenesi bir açıldı mı kapanmak bilmez.
özlemiş olduğum kutsal uuser.
kaç günler geçti kaç baharlar geçti görüşmeyeli. o iğrenç sesinle sokaklarda şarkı söylemeni özledim. gecenin bir köründe arayıp hadi kalk gel demeni özledim. saatelerce içmeyi özledim. banyomu akvaryuma çevirmeni özledim. köpeğinin halıma sıçmasını özledim. gülüşlerini, ağlayışlarını özledim. kafamı omzuna yaslayıp ağlamayı özledim. kokunu özledim ve daha bir sürü şey... gel dayanamıyorum artık.
Görmediğim yüzünü hayal ettiğim yazar... Görmediğim kafasını bir rock şarkısı söylerken nasıl salladığını merak ediyorum doğrusu. birde sesinin ince ve keskin olduğunu daha önce hiç duymasamda tahmin etmek güzel.
birden kanım ısınmıştır...
Sözlükte konuştuğum ilk yazar.
dert ortağım be. karanlık geceye güneş gibi doğdu.
haksız yere çaylak edilmiş, güzel insan. o son birayı içmeyecektin ama. *
geçmiş olsun yazarı. ayrıca aramıza tekrar hoşgeldin. koştur sözlükte dilediğince...
pek sevimli yazar, şirin yazar.

çaylaklığı son bulmuş.

edit: değil şirin falan amk, hangi kafayla yazdıysam.
hoşgelmiştir.
cam bir kafese hapsedilesi, ordan izlenesi yazar.
çaylaklığının sona ermesi ile sözlükte terör estirmeye başlamasını beklediğim yazar. ama dikkatlı olsun bir daha çaylak olmasın.
bir akrabalığım yoktur kendisiyle yanlış anlaşılmasın.*
aldığım son duyumlara göre alkolizmin pençeleri arasında sıkışmış kalmış. kendini toplasın aksi takdirde zorla ben toplayacağım.
yaptırdığı estetik, slikon, botoks vb. işlemler sayesinde güzel denilebilecek şahıs. ayrıca tam bir profosyonel makyaj eseri. makyajsız bi boka benzemez ya neyse. önceki hali tam bir fiyaskoydu. şimdi insanları yanıltıyor, adam olmuş da milleti kendine aşık ediyor. bu millet de benim sevgililerim oluyor tabi. asla ama asla sevgililerimle tanıştırmam seni artık. hainsin, vicdansızsın ha bi de sado mazoşistsin. *
an itibariyle bir fotoğrafını gördüm, adriana lima zannettim. pes ediyorum. * o ne biçim göz rengi ya rab!
kenafir gözlü yaratık. yılan gibisin.
geyik bir tarafa cidden delikanlı adamdır. 2 hafta önce mıkın önündeki o büyük tartışmada 3 kişinin üzerine yürümüştür ve benim ''lan dayak yicektin'' lafıma karşılık ''en azından doğru bir amaç için dayak yiyecektim haklı olan bizdik'' diyebilmiştir. zira olayda benim lise öğrencisi eski kız arkadaşım yüzünden bana sübyancı muamelesi yapılmış ama kendisi benim yanımda yer alarak duyguların eleştirilmemesi gerektiğini savunmuştur. küçücük olay büyümüş ve karşılıklı küfürleşmelere dönüşmüş, bunun üzerine üzerimize yürüyen 3 kişiye karşı geri adım atmamıştır.
kendisi bana duygularından kaçmamam gerektiğini öğretmiştir, cesur olmayı öğretmiştir. şu an o liseli kız umrunda mı derseniz değil kesinlikle o ayrı. çünkü duygular da insana her zaman doğruyu yaptıramıyor. arada duygulara ket vurup mantığı da dinlemek gerekiyor. doğru kararlar ancak böyle alınabiliyor gönül işlerinde bile.

not: bu hikayedeki olay tamamen bir hayal ürünüdür.
akıllı olsun akıllı dediğim yazardır. bir de iyi tatil yapsın suya dalarken de burnunu kapatmasın eliyle.
italyanca bir yazar nicki.
hoşgelmiş.
şimdi fiziksel olarak olaya bakacak olursak allah için güzel kız. gideri var yani. ama bir kusuru var; verdiği sözleri yerine getirmiyor. olsun gene de kendisi sevdiğimiz bir yazar arkadaşımızdır.

bir durum olursa her zaman arkandayım.

ccc liverpool ülkü ocakları ccc
kendisi dil okuyor, ingilizce öğretmeni olacak ve çok mutlu.

edit: bir de kaykay kayıyormuş. (özenti işte)