bugün

Grubu bir arkadaşım vasıtasıyla dinledim hakikaten güzel bir grup.Çok sert değil fakat kulağa hoş gelen güzel şarkıları var.Değişiklik aramak isteyenlere öneririm.
Every time we lie awake
After every hit we take
Every feeling that I get
But I haven't missed you yet

Every roommate kept awake
By every sigh and scream we make
All the feelings that I get
But I still don't miss you yet
Only when I stop to think about it

I hate everything about you
Why do I love you
Why do I love you

Every time we lie awake
After every hit we take
Every feeling that I get
But I haven't missed you yet
Only when I stop to think about it

Why do I love you
Why do I love you

Only when I stop to think about you, I know
Only when you stop to think about me, do you know

Why do I love you
You hate everything about me
Why do you love me

I hate
You hate
I hate
You love me

Why do I love you
kanadalı alternative rock grubu. iki stüdyo albümleri var. biri grubun ismini taşıyan 2003 çıkışlı, diğeri de one-x isimli 2006 çıkışlı albüm.
Pain, without love
Pain, I can't get enough
Pain, I like it rough
'Cause I'd rather feel pain than nothing at all
bir anlamda hayat akışımı değiştiren gruptur kendileri.. bir arkadaşımın yavaş yavaş şarkılarını göndermeye başladığı günün birkaç gün sonrasında, manyak gibi wake up adlı * şaheserlerini dinlemeye başladım.. neredeyse 3 gün aralıksız sadece bu şarkıyı dinledim.. ve pat diye gözümün önüne, uzun zamandır adını bile bilmeden aradığım ama bir türlü bulamadığım, bir süredir de aramayı bıraktığım bir şahsın yüzü geldi.. sanki bir şeyler ilham veriyordu.. ertesi gün tekrar işe koyuldum ve kendisine ulaşabileceğim bir yol buldum.. ama bu yol iki aşamalı ve riskliydi.. "şarkıyı dinlemeye devam etmeliyim" dedim kendi kendime.. ve sonunda kendisine direk ulaşabileceğim bir yol daha buldum.. ve sonrasında birkaç gün içinde kendileri bir şekilde hayatıma teşrif etmiş bulundular.. iyi mi ettiler kötü mü ettiler bilemiyorum ama en azından istediğimi başarmak benim adıma gurur verici oldu.. ve tabi ki de, three days grace'in hayatımda olmasından deliler gibi memnunum..
ve zat-ı muhtereme*buradan ulvi şarkıdan bir kuble gönderiyorum..

it took so long to see
where the hell are you, when i need you?!
kanada radyolarında beş dakikada bir riot adlı şarkısı çalınan gaz grup. çok gaz ama. öyle böyle değil.
one x ile doğru yolda olduklarını kanıtlayan, başarılı grup. riot,i hate everything about you,animal i have become ve it's all over bilinmesi gereken parçalarıdır.

edit: siktir edin saydıklarımı, komple tüm albümlerini satın alın. valla ben kötü şarkı bulamıyorum.
never too late ve i hate everything about you şarkıları muhteşem olan gruptur.
* never too late ve let you down parçaları dinlenesi grup.
amerikalı bir kız arkadaşın zorla dinlettirdiği, sonrada hayranı olunan, hiç dinlemediyseniz önce ikinci sonra birinci albümlerini dinlemeniz gereken fevkalade grup.
pain adlı şarkıları dinlemesi gereken olan gruptur.
(bkz: i hate everything about you)*
inanılmaz bir grup. never to late , just like you , now or never i hate everything abouth you , over and over , ......... vb. birsürü şarkıya imza atmış dinlenmesi gereken bir grup.
"i hate everything about you" parçası ile amerikada bir fastfood rest.da aklıma kazınan, ve sık sık dinlediğim ,wake up ya da animal i've become gibi çok güzel parçaları olan grup.
animal i have become şarkısı gönüllerde taht kuran grup.
(bkz: hani nerde çok heycanlandım dinlemeliyim)
http://www.youtube.com/watch?v=kRLAyG3gKYg
çok fazla bilinmeyen ama harika gruplardan birisi. gone forever mı diyeyim, i hate everything about you mu diyeyim, riot mu diyeyim hangi birisini yazayım bilmiyorum. her şarkısı başka güzel. kanada'dan çıkan bu tür gruplar hep sağlam oluyor zaten. (bkz: sum 41)
(bkz: adam gontier)
i hate everything about you ve pain'le unutulmaz bir grup..
raise your voice filminde soundtrack olarak kullanılan are you ready isimli parçasıyla tanıdığım gruptur. *
(bkz: pain)
on my own hiç baymadan haftalarca dinlenebilir. kesinlikle dinlemeden ölmeyiniz. o derece deli yani.
her şarkısı ayrı duygulara sokabilen kaliteli şarkılar yapan grup.
tam "bıktım ya ben, biraz ara verip dinlemicem" dediğiniz anda yine sizi kucaklayan ve aslında hiç bıktırmayan grup. taparım...
sinirliyken, stresliyken dinlemesi daha fazla keyif veren grup. öyle bir gazlarlar ki kendinizi nefret ettiğiniz x kişisinin dibinde bulabilirsiniz birden. hele birde I Hate Everything About You isimli şarkılarını dinliyorsanız. let it die, riot,* get out alive, never too late, over and over, pain ve aklıma gelmeyen daha onlarca harika şarkıları vardır. tavsiye edilesidir.
pain ile just like you şarkıları kesinlikle dinlenilmesi gereken grup.grubun hem şarkıları güzel hem de sözleri.