bugün

tam adi Theodore Peter James Kinnaird
Taptiklis olan basarili oyuncudur. divergent serisinde rol almaktadir.

soylemeden edemeyecegim nasil olurda bu zamana kadar bu adamin basligi acilmamis ya.
oyuncuymuş. kendisini, demin buzzfeed'de gördüm, öyle haberim oldu. daha önce nasıl fark etmemişim diye kınıyorum kendimi. 30. yaş günüymüş. kutlu olsun. bu da sözlük kızlarına ve geylerine hediye olsun:

http://www.buzzfeed.com/k...s-is-too-real#.lyqX6pRjNV
downton abbey'in ilk bölümlerinde kemal adlı bir türk genci canlandırmıştır.
allah yarabbim yaresulaallahım nerden izledim filmidiyorum. ergenliğimi askıya almışım moratoryum yaşıyorum bu adamın yüzünden. ya demiyim demiyim diyorum da bi insanın sesi de mi bu kadar güzel olur?
Çok yakışıklı oyuncu . Divergent serisinin four 'u . bir dizide kemal pamuk adıyla bir türk rölü oynamış
Manyak yakisiklidir kendisi.
Çekici, seksi , yakışıklı. Oyuncu,sesi güzel, bi de sanırım felsefe mi ne okumuş.. ne ararsan var işte adamda. Başarılarının devamını dileriz ne diyelim......
görsel
Maşş..
Sesi, aksanı 10 numara, dikkat filme odaklanmanızı zorlaştırabilir, paçalarından yakışıklılık akıyo.
görsel
Modern zamanda yaşayan bir yunan tanrısıdır.
Dudaklarını yediğim.
Teklif ediyoruumm benimle evlenir misiiinn çok düşündüm son kararım kendimden eminiiimmm.
allah'ın ne güzellikler yarattığının bir kanıtı daha. downtown abbey'deki hali... yakışıklılık anlayışımı tam olarak ifade eden aktör.

şunun müslüman ve dindar versiyonunu görsem evlilik teklifi ederdim.
(img:#2051827)
Bu kulun gibi güzel ama içi de en az dışı kadar güzelini nasip et ya rabbi..

Gerçi insan dışarı salmaya korkar. Otur oturduğun yerde home office neyine yetmiyor diyesi gelir. Bilemedim şimdi.

görsel
Sesine, duruşuna, heybetine zamanında aşık olduğum bir oyuncudur. Divergent serisinin tanrısıdır.
Allah ne güzel yaratmış seni dedirten aktör.

25 yaşında ergenlik hayranlığı besliyorum kendisine.