bugün

entry'ler (442)

neden sevgilin yok

tipsizlikle alakası yok gayet güzelim ama sevgilim yok. çünkü standartlarım yüksek ve ilk adımı asla atmam o yüzden beklemedeyim. ee sosyal medya da kullanmayınca zor oluyor.

kız arkadaşın sosyal medya hesaplarını kapatmak

eski sevgilim tarafından bana yapılandır. küçüklük ve cahillik sonucu kapattık sonra sosyal medyasız yaşama alışmamı sağlamıştır. iyi mi oldu kötü mü karar veremiyorum.

türk kızlarının kibar erkeklerden hoşlanmaması

aşık olup peşinden koşmaz. tercihleri arasında son sıradadır. mantık evliliği için uygundur. Bu yüzden hoşlanmaz.

rus kadınlarının güzel olma sebebi

iklim ve Gen net.

nefret edilen insan tipleri

en ufak olayda öfke kontrolü olmadan küfürler savurup bağıran, sürekli olumsuz konuşup işinizi sabote eden, sizi kendi ile yarıştıran, trip atarak işini yaptırmak isteyen... uzar gider.

irem

ne kadar gıcık itici kız varsa ismi iremdir.

a 101 bim şok müşterisi

yemek ve pasta yapmak için asla alışveriş yapmayacağım yerlerdir.
ama ufak tefek şeyler alınabilir. fakir turnusolu değildir. zenginiz ama gidiyoruz?

kadınla erkeği birbirine yakınlaştıran şeyler

cinsel çekimdir. Tutarsa kimyalar tamamsa feromonlar. Ten uyumu ruh ikizi çalarsa telefonlar.

burcun ne diye soran erkek

çok hevesli duran erkek iticidir. heveslenmiştir.

gece açlığı

gece acıkınca yoğurt yiyorum müthiş gidiyor. tavsiye ederim.

boyundan çıkarılmayan kolye

hiç böyle bir kolyem olmadı. zaten eşyalara da pek önem vermem. özel biri verse dahi çıkarırım muhakkak. şova gerek yok.

size bacım diyen erkek

sevgilisi vardır. kendini çok özel yakışıklı müthiş olarak görüyordur siz onu görünce ona sırılsıklam aşık olmayasınız diye size sakinleştirici yapıyordur.

soğuk insanların özellikleri

pek gülmezler. çok samimi değilseniz o kişiyle yanında iken kasılırsınız.
ama biz her zaman güleryüzlü sıcakkanlı insan tarafındayız.

erkeklerin en büyük şanssızlığı

yoktur. erkek doğarak yeterince şans elde etmiştir.

uzak mesafe ilişkisi

çok uzak değildik ama bazı sebeplerden görüşemiyorduk pek. ayda bir görüşüyorduk o da birkaç saatliğine. bu da uzak mesafe sayılıyorsa eğer çok zor insan sevdiğini yanında istiyor uzun vakitler geçirmek istiyor. ilişki kolayca bozulabiliyor en ufak tartışma büyüyor ve göz görmeyince gönlü başkasına da kayabiliyor...

kırmızı rujun en çok yakıştığı kadın

Merve boluğurdur.

yollu kız belirtileri

reddedildiğiniz anda belirti verir. çünkü red yiyen erkekler karşı tarafı yollu olarak görme kabiliyetine sahiptir. hemen anlayıverirler.

kadına doymuş adamın adamlığına doyum olmaz

kadını metalaştırmaktan öte bir söz değildir.
irrite edici olduğunu belirtir, insanlığa doymuş olmayı temenni ediyorum.

sosyal medyasını sevgilisine teslim edemeyen erkek

güven verirse teslim etmesin kendi arkadaşları ile olan sohbetini görmem hoş değil.
ama güven vermeyip üzerine saklar vermezse kesin bir şeyler vardır bakın %100 asla şaşmaz asla.

oğlumuzun içkisi sigarası kumarı sözlüğü yoktur

instagramı da yoksa ve üstüne hem yakışıklı hem uzun boyluysa ciddi düşünebilirim.