bugün

son duyumlara göre 3 farklı başlangıca ve 16 farklı sona sahip olacak, ayrıca ilk oyundaki gibi sürekli yükleme ekranı görülmeyecek sadece 4 kez görülecekmiş.
(bkz: göreceğiz bakalım)
arkadaşın istemesi üzerine indirdiğim sonra bi oynayım dediğim oyun..
grafikler felan güzel ancak oynarken odaklanman lazım konuya hakim olman gerekiyor ondan dolayıda sıkıyor adamı biraz..konuşmaları okumaktan sıkılıyorum ve atlıyorum, sonra bi soru soruyor cevap vereceğim ama soru neydi lan diyor insan ister istemez..bi de oyun içinde yükleme ekranı gözükmese de ilk girişte bayağı bekletiyor..
bildiğiiz rpg oyunlarından farkı yok. konuşmalar falan , hikaye herşeyiyle aynı.
yapılmış en içler acısı oyunlardan biri.
grafik ayarlarından ubersampling'i açtığınızda bir slideshow izleyebilirsiniz.
optimizasyon düşmanı oyun.

grafikleri assasin creed türünde ve daha kötü olmasına rağmen , assasin creed in full de çalıştığı pc de slide show gibin çalışır.

1 gb gt 320m cuda ve 8gb ram kendisine yetmez.
patchlerini de yaparsınız , nafile...
hani torrent den indirmişim iyi ki. yoksa kafamı duvarlara vuruyor olurdum...

yok aga , optimizasyon büyük iş. bak valveye , portal 2 de asrın grafiklerini seslerini koyuyor. oyunda kasımla bile olmuyor.
burda ise...
dragon age'i sevmemi sağlayan 3 nedende de dragon agei geçmiş olan oyun.
1- hikayenin akışı ve vereceğiniz kararlara göre değişmesi*
2- combat sistemi*
3- npclerle dostluk ilişkileri vs. *
sonuç olarak dragon age 2'nin boktan oluşu gibi nedenlerden dolayı cdprojekt'e hakkını vermek lazım. muhtemelen 3. seride wild hunt ve yennefer gibi konular işlenir ve nilfgaard'a döneriz. 3. oyunda da şu optimizasyon sorununu da kaldırırlar umarım.
dragon age 2 ile karşılaştırılırsak çok iyi bir oyun gibi gözükebilirken origins ile karşılaştırıldığında aynı tadı almanın zor olduğu oyun.
8gb ram 2gb ekran kartı i7 işlemci 3.40ghz sistemime rağmen kasan grafik motorunda sorun olan oyundur.
torrent indircek olanlar sakın denemeyin o kadar saat boşuna uğraşmayın ve kotanızdan gitmesin.
böyle güzel bir oyunda böyle bir sorun. annene selamlar red engine.
oyun esnasında verdiğiniz cevaplara dikkat etmek lazım,ona göre oyunun senaryosu baştan aşağı değişebiliyor üşenmedim bütün sonları gördüm,en tatmin edicisi roche'u seç,lethoyu öldür,ejderhayı bağışla,foltestin kızını kurtar.
bakalım 3. oyun nasıl olacak nilfgaardlı ibineler güneyden yardırıodu muhtemelen onlara karşı oynayağız.
dün gece saat sabaha karşı 4 civarlarında bitirdiğim şahane ötesi oyun. şimdiye kadar oynadığım pc oyunları içinde tartışmasız en iyisi. ne skyrim ne gta serisi, ne assasins creed serisi, ne call of duty serisi, ne prince of persia serisi, ne dead island, ne batman arkham city, ne far cry, ne de şu an aklıma gelmeyen oynadığım tüm pc oyunları.... hiç biri bu kadar zevk vermemişti.
çok etkileyici soundtracklere sahip oyundur. *
optimizasyon tamamen berbat. oynanabilirlik yerlerde. grafikler güzel ama tabii hayvan gibi bi ekran kartınız varsa. bildiğin 2 gb ekran kartı 8 gb ram i5 işlemci ile mediumda zor oynuyorum oyunu.
dünyanın en şişirilmiş oyunlarından birisidir. steam'de ucuza görünce alayım dedim. tabi öncelikle incelemelerine baktım. herkes öyle güzel böyle güzel yazmış. bayağı bir ucuzlamışken bu kendinden çok söz ettiren oyunu bir deneyeyim dedim ve steam üzerinden satın aldım. bir defa adamlar optimizasyon gibi bir sıkıntıya girmemişler zaten. dövüş animasyonları iyi ama bence alanında bir numara değil. oyunun yapımına 90'larda mı başladınız arkadaş diye düşündüren, hareketleri ve oynanışı kısıtlayıcı, tarih öncesinden kalma görünmez duvarlar var. tırmanma olayını mause tuşuyla yapmamız, alıştığımız tırmanma tuşuyla bir yere tırmanma ve oyuna hakimiyet hissini baltalamış. mario oynarken zıplayıp bir üst platforma çıkınca bile daha gerçekçi hissediyorum. oldu olacak komut yazsaydık diye düşündürdü. bazı bölümlerde etraf çok canlı duruyorken bazı bölümlerde de donukluk hissettim sanki kendi başıma takılıyormuşcasına. hikayesi güzel akıyor sağdan soldan. ona diyecek bir lafım yok. hızlı gelişen olaylarla sürükleyici olmuş. oyunda verdiğiniz kararlar oyunun gidişatını etkiliyor. ama bu kadar abartılmış bir oyun olduğunu anlayınca stanley parable oynarım daha iyi dedim. müzikler de sözde çok iyiymiş ama o konu da çok amatörce oyuna yerleştirilmiş gibi geldi bana. savaş anında giren ve sonra kesilen ,bence, aptal aptal müzikler var. verdiğim 4 euro'ya değmezmiş. o da para mı diyeceksiniz de ben oynamam arkadaş bu oyunu.
Hani böyle bilgisayarda sistem toplarsın, işlemci dar boğaz yapar falan ya, The Witcher 2'deki oyun motorunun yaptığı iş tam olarak bu. Oyun kurgu olarak vs. çok güzel bir yapım. Fakat öyle bir oyun motoru kullanmışlar ki istanbul trafiğinde araba sürmekten beter bu oyunu oynamak. Şu tırmanma zıplama dinamiklerinin mouse ile yönlendirilmesi, farklı yükseklikteki yerlere doğrudan geçememiz gibi sıkıntılar oyunun akıcılığını öyle bir yavaşlatmış ki anlatamam. Bu tarz şeylerle bi' 10 sene önceki oyunlarda karşılaşıyordum desem yalan olmaz sanırım.
Yine oyun motorunun eksisi, optimizasyon. Grafikler şahane görünüyor güzel ancak motor grafik optimizasyonundan öyle uzak ki, 740M ekran kartımla * muhtemelen 60 FPS'de oynayamıyorum. Far Cry 3, Watch Dogs gibi şu an pek başka aklıma gelmeyen yapımları rahatça oynarken * The Witcher'da böyle birşeyle karşılaşmak açıkcası beni üzdü.
Oyun elime GoG'dan geldi, oynayamadım ancak senaryoyu hayvan gibi merak ediyorum. 3. oyun çıkacak onu bekliyorum. Umarım benzer şeyler yaşamayız onda da.
Ama yine söylüyorum oyun harika. Oyun motoru tüm oyunun önünü kesmiş.
evet optimizasyon sıkıntılı ama bu demek değil ki eğlencesiz vasat bir oyun. "wot was dat?" diyen ingiliz aksanlarına sokuyim o ayrı.
güzel oyundur. soundtrackler ayrı etki bıraktı bende.
liseli oyunudur. liseliii eaaaœœæöæ.

gene de yakisikli ismi sebastiyan olan erkekler oynayabilir. agresif firtfitlar oynamasin.
CD PROJEKT RED tarafından geliştirilmiş oyundur. Serinin üçüncü oyunu yılın en çok konuşulan oyunu olunca gözler üstüne çevrilmiş benim gibi varlığından haberi olmaya sözde gamer geçinen zevatı ağzı açık bırakmıştır. Gerek hikayesiyle gerek mekanlarıyla şahaser yahu bu diyeceğiniz bir oyun derken vize ve final öncesi uzak durun uyarımı da eklemeyi borç bilirim.
Bilgisayarımın kastığı için oynayamadığım oyun. Steamde indirimdeydi diye aldım.
Witcher 3 olmasa bilinemeyecek oyun. Şahsen zamanları aynı olsa bu oyun konuşulurdu gerek hikaye gerek karakter derinlikleriyle.
Rezalet optimizasyona sahip oyundur. Steamden ucuza buldum oynayayım diyorsanız bulaşmayın.
Xbox 360'ta ise oyun sorunsuz ve yağ gibi. Oynayacaksanız ordan oynayın...
berbat şekilde optimizasyon sorunu olan oyun. en low ayarlarda bile kasmaktan oynanmıyor. 15 gb oyun birde boşu boşuna kota yedik. indirmeyin.
skill kullanımı witcher 3 e göre çok değişiktir 10 larca saat witcher 3 ten sonra alışmak zor geliyor. bence de biraz daha zor diyebiliriz.
ucuza bulup almış olduğum oyundur. yanlış hatırlamıyorsam 4-5 tl civarı bir şeye aldım. yorumlar iyi bakalım yeni ram geldikten sonra indirip bir oynayayım.