bugün

taklitlerin asıllarını yaşattığı gerceğini bize gösteren yazar.
(bkz: maldanadam)
kesinlikle eminem'in en güzel klibidir kendisi.
anladık ingiltere'desin ya da oradaymış gibi davranıyosun, bu olağanüstü bir şey değil, açtığın 243657889 tane başlıkla bunu göstermeye çalışmak zorunda değilsin demek istediğim yazardır.
cool adam'ı mumla aratandır. nerde benim cicim yaa? *
yazarın notu: uğraşma arkadaşım boşuna.
ne cool adam ne maldanadam dır, asla onlarla kıyaslanmayı kabul edemez. ingliz beyfendisi yazardır.
çakmadır. çin malıdır. bunun avrupası da var.
çilli bir yüze sahip ingiliz teenageri olması ihtimali yüksek kullanıcı.

görsel
görsel
görsel
görsel

troll mroll ama olsun o da insan...
maldanadam' ı aratan kullanıcı. maldanadam' ın değerini anlamamız için yine maldanadam tarafından açılmış olmasından şüphelenilmektedir.
hiç ........ yapmamış insan kalıbındaki başlıklarıyla, kendini* se*vdi*ren yazar.
http://galeri.uludagsozlu...bc-ocaklar%c4%b1_5484.jpg

dear god save and bless great britain !
aklı sıra maldanadam lık yapan, ingiliz özentisi yazar.
eminemin en beğendiğim parçalarındandır, klibi çok enteresandır.
ing.bizde böyle.
maldanadam çakması.
çakma maldanadam. maldanadam'ın fransız takıntısından sonra bir de şu ingiliz takıntısı çıktı başımıza. alman takıntısı olan bir sonraki troll'ü ne zaman göreceğiz o zaman.
son yılların en kalitesiz troll'ü. aq troll var troll var. bluevelve okutuyor kendini, cool adam okutuyor, ondan sonra kernel okutuyor. çünkü az çok zeka var adamlarda. ama bu berbat lan.
özel mesaja 20000 pound isteyen ingiliz çakması yazar.
bir de amacı varmış.

(bkz: hayatta başarılar)
yurdum liselerinin birinde yabancı dil bölümü okuyan, hayatında gittiyse 1 kere okulla ingiltere'ye gitmiş veya hiç gitmemiş, maldanadam özentisi insan yavrusu. ingiliz konsolosluğu görünce gözleri doluyormuş, yok poundmış, yok manchester'mış falan. yapma evladım, etme.
troll olmayı dahi başaramayan, dikkat çekmeye çalışan ezik sözlük yazarı.
justin bieber gibi yazar.
bu adam, cool adam veya maldanadam çakması degil direk onlardır. kesin bunların 3ü de aynıdır ha. demedi demeyin. hep aynı taktik lan, yaratıcı olun biraz.
(bkz: epic fail)
monopoly'yi fazla kaçırmış şahıs.
bugünkü konsepti "pound"dur.

bir entrysi de komik olsun be, cidden vereceğim artısını.