bugün

pembe klavyeye sahip sözlük yazarı.
(#8881557) bu yöntemle birçok kız tavladığını iddia eden yazar. kızların zeka seviyeleri ise ortada.
nick altı şarkılarla süslenmiş yazardır.
sevimli bir yazar.
sıradan insan.
oldukça matrak bir yazar.
futbol bilgisi baya bir kısıtlı yazar.

hatta bir forvet ile ortasaha oyuncusunu attıkları gol sayısı ile karşılaştıracak seviyededir. biraz daha dikkat be oğlum
arım balım peteğimdir. arı lan bu daha! bal yapma bilgisi baya bir kısıtlı olan yazar.

öperin.
sürekli babayla ilgili yazan, absurd entryler giren yazardır. * *

edit:babasıyla ilgili değilmiş baba konsepti varmış. *
guti hakkında yazdıklarına "gutimle" gülmeme sebep olan yazar. bunlarda okur yazar sayılıyor ya, işte bana o tuhaf geliyor.
adam bana aşıkmış lan, koşun oğlum...
guti ile ilgili entry lerini sildiğinde karması +93 artan yazar. beşiktaşlı arkadaşlar sağolsunş. *
kafayı rus kızlarıyla bozmuş yazardır ve geyik yaptığını alenen bildirmektedir de.
(bkz: am var dediler geldik) ile cevaplanacak başlık eğer incideysen ya da neredeysen her kimsen ne olmak istersen yarın kimseye vermeyin yine birlikte olalım.
maldanadam'ın ingiliz'i.
ingiliz malı.
eskiden troller okunasıydı ama artık tamamen vakit kaybı. troller bile özenti artık nasıl bi devirdeyiz tanrım.
spor toto ligini süper toto ligi şeklinde yazan biri.
Beyler bu adam tutacak... Çünkü troller her zaman tutar. Bakın ben ne zamandır sözlükteyim ( çok uzun değil gerçi, ama bu adamdan uzun süredir burdayım ) 13 tane entry düzülmüş başlığıma. Bu adama 2. haftasında 3-5 sayfa entry düzerler. Troll her zaman tutar. Sözlük bunu istemesede, adamlar geliyor ve içine ediyor sözlüğün. Bizde onların popülaritesini yükseltiyoruz.

Tanım : Bir yazar !
karması eksiye düşmeyen troll. elit troll. sevgilim herşeyim.

sabah akşam ömüklediğim biriciğim.
en başta ciddi ciddi cevap verdim sonra anladım ki trollmüş. maldanadam tarzında, ileride ingiliz kızlarını savunmasını bekliyoruz kendisinden. şayet ben bu potansiyeli gördüm.
boş,kolpa yazar.
espri yeteneği olmayan, ama bunun için baya bir uğraş veren, espri yapmaya çalışmasa belki biraz daha tahammül edilebilecek bir kullanıcı.

(#9487516)
* *
bir kaç gündür etrafta birbirinden samimiyetsiz entrylerine denk geldiğim yazar.
eminem in güçlü bir video-klibi bulunan muhteşem bir parçası. *
cool adam çakması. Ama olmamış.