bugün

sims'in ulaştığı son nokta. facebook aracılığıyla ilişkilerin sims'e taşınacağı, milletin yaşadıkları şeyleri facebook'a feedbackleyeceği oyun.
facebook ta sims oynamanın inanılmaz zevkini bizlere sunan uygulama.
EA tarafından facebook için tasarlanan, ancak şu an daha beta olmasından ötürü bazı eksikliklere sahip olan oyun. mesela best friend olmak için istek gönderip karşı tarafın kabul etmesine rağmen best friend olamıyorsunuz. bazen yüklenirken hata verip, browserınızı yenilemenizi istiyor. bazen onu da istemeyip %35'te takılıp kalıyor. benim gördüğüm kadarıyla iki tane görevde de sorun var ve oyunda şu an tatmin edici sayıda eşya yok.
umarım tam sürüme geçtiğinde çok daha güzel bir oyun olur. bu küçük eksikliklere rağmen ilk oynanışta grafikleriyle, sesleriyle, klasik yetenek sistemi ve arkadaş ilişkileriyle gerçekten güzel bir oyun olacağının sinyallerini veriyor.
fakat facebook oyunlarının standart, parayla coin alma, bir şey yapmak için arkadaşlarından yardım isteme, görevler için arkadaşlarından item dilenme, enerji sistemi gibi rahatsız edici unsurları da mevcut. yine de sims çoğu oyundan daha az agresif bu konuda.

edit: dün* gelen güncellemeyle yükleme süresi kısaldı, best friend hatası giderildi
ikide bir hata vermesiyle can sıksa da hırsla oynanabilir.
forumundan komşu arayan bir sürü kişi bulup ekleyebilirsiniz.
sürekli hata veren oyun.
süper oyun. oturttu mu kalkamıyorsunuz başından. tek kötü olayı şu enerji olayı. oynayanlara sesleniyorum !! ekleyebilirim *
Bir süre sonra zaman kaybettiğimi anladığım oyundur.
gördüğü ilgiyi kaldıramayan, teknik sorunlar yaşayan facebook oyunu ama güzel oyun.
daha sosyalleşmemiz(!) için yapılan oyunmuş. (bkz: bir sosyalleşme sitesi olarak facebook) (bkz: facebook un insanları asosyalleştirdiği gerçeği)

edit: mark eksiledi.
yaşadığı teknik sorunlar sebebiyle insana saç baş yolduran ve işe gitmeyen sim mi olur lan dedirten oyundur. ama olmaz ki o eski püskü araba gelecek düdüt edecek sonra azim yapacaksın daha güzeline geçeceksin falan.
zombielaneden sonra sardığım başka bi güzel oyun. türkçesi olsa daha bi güzel olurdu aslında sürekli google translatele uğraşmak bayıyor.
arkadaşlarından hiç biri bu oyunu oynamıyorsa bazı görevleri gerçekleştiremeyeceğin oyundur. zira arkadaş desteği gerekmektedir.
ergen belirteci.
komşu aradığım facebook oyunu.
yavaşlığıyla delirten facebook oyunu ama insan bırakamıyor. bu sanal dünyacıkta koşturuyoruz, şizofernik şeyler yapıyoruz. komşularla "gigle" laşıyoruz, hikaye anlatıyoruz, istersen aşşağılama *da yaptırıyor. hey gidi. ama bu rocker imajı hakikaten sıktı. beov beov beov sesini duymaktan da fenalık geldi. en kısa zamanda bu sanalcıkta evlenip yuva kurmak nasip ola kısmetse *. böle rocker rocker nereye kadar.
yarattığım canavar artık doyumsuzun teki oldu çıktı. yese bir daha istiyor sıçsa bir daha sıçmak istiyor; önünü alamıyorum. oynamayınız!
kimse oynamıyorum, yok ergen işi deyip kandırmasın beni. bir bakarım ki benim eşek kadar arkadaşlarım level atlamış. bayılarak oynuyorum. yalnız şu tuvalet sesi bardaktan su boşaltır gibi, insanın içini bir tuhaf ediyor azizim.
verilen görevleri yerine getirmek ve 2 kuruş kazanmak için arkadaşlara muthaç olduğunuz oyun. öbür türlü size zırnık yok, anca ot biçiyorsun.
ben ki simsi yıllardır saçma bulurdum, face'den oyun oynayanlara akıl erdiremezdim, büyük konuşmamak lazımmış azizim. face'e girme sebebim oldu artık. hayır pc'ye kurdum sims 2'yi ama onu beğenmedim face'de oynuyorum hala.
yalnız oyunda arkadaş sahibi değilseniz hiç bir halt yiyemiyorsunuz. bu sebeple arkadaşlarınızı iki de bir dürtmeniz gerekiyor.

dip not ; hala sims'in insanları kapitalist sisteme yönlendirdiğini, tembelliğe sevk ettiğini ve bunu bilinç altına yerleştirmek için planlanmış bir oyun olduğunu düşünüyorum. ne zaman ki bu fikrim değişir, işte o gün bir kişi daha sistemin çarkları arasında kaybolup gitmiştir. *
devamlı hata vermesiyle çileden çıkaran oyun olmuştu ki, 150 altın para vererek bu sinir bozukluğunu giderdiler.
ben de aldım da aldım, evimi de taşıdım odamı da çoğalttım. değmeyin keyfime.
son zamanlarda kızların yeni sıkıntı aracı.
son zamanlarda sürekli oyun talebi ya da yardımı talebi aldığım oyun, sıktı artık.
artık yüzüm yok millete yardım talebi göndermeye.
türk kahvesi yapabilmek icin gerekenleri bi türlü toplayamadigim oyun. olsada bitane içsek şöyle en köpüklüsünden.
acayip zevkli oyun. ancak arkadaş desteği istemesi açısından çok kötü. neyse ki cityville için feyk hesaplar açmıştım. yoksa yandıydım. asıl garip olan simim aynı bana benziyor. tuvaletten çıkmıyor şımarık.