bugün

olaylar örgüleri karmaşık ve güzel bağlanmış. korku ögesi yok ama gerim gerim gerdiren ve bir sonraki sahneyi merak ettiren filmdir.

tavsiye ederim.
Shahrukh khan ve anuska sharma'nın başrollerini paylaşacağı 2017 Ağustos gibi çıkacağı söylenen bollywood filmidir.
ilk filme kadar ben de destekledim ama sonra maalesef çok bozdu.
http://www.youtube.com/watch?v=dVl4vrFuYTc
ilk defa 2002 yılında çıkan korku filmi.

dün imdb'de gördüm. yalnız "rings" ismiyle. allaallahh dedim başka bir film herhalde isim benzerliği olmalı. neyse tıkladım fragmana ne göreyim; 2002 ile aynı konuyu taşıyan hatta ilk filmden kesitler alan, sadece kahramanlar değişmiş ve yeni teknolojik görsel efektlerle daha orijinal-izlenilesi bir hal almış. merakla bekliyoruz efendim.
Gece tek başına ışıkları kapatıp televizyondan izlenecek bir film değil. Hele bir de o televizyon tüplüysee..... izlemeyin.
en son sahnesini anlamadığım filmdir. çocukla anası kasedi birlikte izlediler onlara niye bir şey olmayacak, kadının kocası niye öldü birisi bana anlatıversin dediğim filmdir de ayrıca.
ilk filmi en iyi olan seri.

orjinali olan ringu dan 1000 kat daha iyidir.

adamlar nasıl bir pastel ton kullandıysa mis gibi doğa manzarasını öyle bir gösteriyor ki götümüz 3,5 atıyor o derece sağlam bir tonlama , güzel bir kurgu mevcut.

boşuna gaza gelip diğerlerini izlemeyin zira hiçbir halt anlaşılmıyor. konu 0 , sadece ağız kalabalığı. kim ne yapmış kaseti kim çekmiş vs hep muallakta.
(bkz: yüzük)
götle gülerek izlenebilecek film. yani şundan korkan adamla, ben arkadaş olmam. karizma çizer yanımda.
suanda starda gösterilmekte olan filmdir. korkuyorum annee.
görsel
Kuzenimle izlemiştik ama çok korkmuştuk. Hiç unutmam, filmdeki Samara bize bakarken telefon aniden çalmıştı. Ben pencereyi açtım, bir şey olursa bağırırım diye. Korkuyla açtı telefonu, arkadaşıymış.
Orijinali Hideo Nakata yönetimindeki 1998 yapımı ''Ringu''dur. Hollywood versiyonu 2002 yılında çok daha yüksek bir bütçeyle kotarılmasına rağmen ''Ringu''nun yanında halt etmiştir. Naomi Watts'ı sevmeye engel değildir yine de.
nedense hiç korkmadan izlediğim film. sorun sende değil bende samara.
South park 'ın 13. sezonun 1. bölümünün adı . Disney şirketini konu alır.

--spoiler--
Mickey mouse karakteri vardır bu bölümde.
--spoiler--
(bkz: halka değil onlar fil)
(bkz: zamanında ne sıçırttıydı altımıza)
bunun hollywood versiyonu bugüne kadar bendenizi tıstırmış, germiş yegane ikinci filmdir. ilki için

(bkz: the blair witch project)

filmin geneline hakim kasvetli hava insanı gerim gerim geriyor. tırs, tırıs..
sonunu hiç ama hiç beğenmediğim filmdir.
http://www.angryalien.com/aa/ringbuns.asp
istanbul'da kiraladığımız zaman cdnin üstünde 'çember ' yazıyodu,korsanlıkta bi yere kadar dimi..
2002 tarihli keiko matsui albumu.

1. Steps of Maya
2. Venus of the Sea
3. Moon Circle
4. Prism
5. Next Plateau
6. Messenger
7. Deity in the Silence
8. Ring
9. White Owl
10. Precious Time
bir koji suzuki romanıdır.
ilk olarak 1989 yılında okuyucuya sunulmuştur.
scary movie 3 un feci sekilde dalga gectigi filmdir.
sonderece kaliteli bir korku filmi. filmde en dikkat çeken ünsur oyuncuların makyajıdır ve özellikle samara morgan karakteri çok etkileyicidir. samara'nın nasıl biri olduğunu filmin son dakikalarına kadar öğrenmek imkansız."ring" in en büyük ozelliği standart korku filmleri gibi "mutlu son" olarak bitmez. *
--spoiler--
Sinema tarihinin en etkileyici Gerilim filmlerinden * biri olup tekrar tekrar seyredilesi bir donanıma sahiptir.orjinalini de sevmeme rağmen hollywood versiyonu çok daha etkileyicidir. film adamı geriyor, geriyor ve vapurda atın şaha kalkıp da denize atlama sahnesinde gerilim hat safhaya ulaşıyor. Seyredilen video'nun etkileyiciliği ve karmaşıklığı tartışılamaz bile. Ölen kişilerin son anlarında gördükleri halkalar da çok müthişti, öyle ki film boyunca çeşitli halkaları arıyor buluyorsunuz kendinizi; büyüyen göz bebekleri, Kahve kupasının masa örtüsü üzerinde bıraktığı iz, çoçuğun resim defterinde çizdiği halkalar vs. samara'nın ruh hastalıkları hastanesindeki görüntülerini gösterirken,küçük kızın saatler boyunca gözlerini saate dikip baktığı sahne hala gözlerimin önünden gitmiyor;öyle ki samara'ya acıyıp estirdiği dehşete hak verir buluyorsunuz kendinizi.filmin en unutulmaz sahnesinin de samara'nın televizyondan çıkıp kurbanına doğru ilerlediği sahne olduğu da su götürmez bir gerçek.
--spoiler--