bugün

vasat bile olamayacak kadar kotu bir amerikan filmi daha. yine amerikan filmi kliseleri, yine ayni boktan bayik espriler vs vs. merak ediyorum bu filme para verip de giden var midir? bence internetten indirilmeyi bile haketmiyor. evet, maalesef izledim bu filmi.
adam sandler ile keyiflendirmiş film.
başrolde rob schneider'ın oynadığı komedi filmi.
yarın 22:05 cine 5'te yayınlacak olan filmdir.
izlerken acayip eğlendiğim komedi filmi. rob schneider ve anna faris in karşılıklı sahneleri çok iyiydi, adam sandler ara ara görünse de keyif kattı. canı sıkılan varsa kesin izlesin, bin defa izledim yine izlerim öyle güzel bir film. klişe falan diyenlere bakmayın, bir komedi filmi moralinizi düzeltiyorsa o film olmuş demektir.

görsel
görsel
Çok küçükken izlemiştim. Psikolojimi bozduydu.
Başrollede rob schneider ve Anna Farisin olduğu, bir lanet yada büyü sonucu okulun en güzel ve popüler kızının, yankesici bir adamın bedeniyle yer değiştirmesiyle gelişen matrak olayları izlediğimiz, Bana Rob Schneider ve Anna Farisi sevdirip tüm filmlerini izlememe neden olan filmdir. Şahsım açısından efsane bir komedidir ve dün olduğu gibi birisi bana "Hadi sen bilirsin bir komedi izleyelim" dediğinde ilk izlettiğim filmlerin başında gelir. Rob'un Kankası Adam Sandlerın film boyunca ağzından düşmeyen "istersen otunu buraya saklayabilirsin" repliğini ise cümleye uygun bir yer gördüğümde filmi bilenler arasında hala söylerim.
Fantastik komedi türünün en iyi örneklerinden, mutlaka izleyin derim.

Jessica Spencer, lisenin en güzel kızlarından biridir. Günün birinde bir büyü sonucu 30 yaşlarındaki Clive adındaki yankesici ile yer değiştirdiğini fark eder. Artık her ikisi de birbirlerinin vücutları içinde girmişlerdir. Jessica durumdan kurtulmak ve eski haline dönmek için yollar ararken bir taraftan da erkek gibi düşünmeyi ve davranmayı öğrenmek zorundadır. Öte yandan Jessica'nın vücuduna giren Clive ise bunu avantaj haline getirerek işleyeceği bir dizi suçu Jessica'nın üstüne yıkmayı planlamaktadır.