bugün

--spoiler--
kimse bahsetmemiş; filmde esas oğlana fırsat verip elinden tutan ve kendisini drift kinge dönüştüren han lue karakterinden baştan aşağı; karizma, efendilik, abilik akmaktadır. ha bir de bok gibisi parası olup geceleri aleme akma tarafı da vardır.

görsel
--spoiler--
kesinlikle hızlı ve öfkeli serisinin en güzeli. Lisedeyken izlediğimde bana güzel japonya düşleri kurduran, izledikçe sıkılmadığım film. Abartmıyorum yıllar sonra bana ikinci bir fight club etkisi yapmıştır.
tokyoda çekilen ve en iyi yarış ve drift filmi olan bu film justin lin tarafından çekilmiştir izlemenizi tavsiye ederim üstünden 50 yılda geçse eskimicek bi film.
tamamen amerikan propagandası yapan film.aslında amerikan ve japon arabaları arsındaki rekabet savasını kazanmaya çalısan amerikanın zamanında piyasaya sürdüğü film.sonunda mustang ile yarışan amerikalı japon arabası ile yarışan japonu yeniyor ve çevresinde popüler oluyor.yani fransızların yaptıgı taxi film serisi ile aynı mantıkta yapılmış film.zaman geçirmek için izlenilebilir
şu sean denen elemanı ne zaman seriye monte edecekler bekliyorum...
--spoiler--
hayat basittir. seçimini yaparsın, arkana bakmazsın.
--spoiler--
filmin sonunda vin diesel varmış, bir de bunu evde denemeyin diyerek bitiyor film.
serinin başarısız filmlerinden. hemen 4. filme geçin farkı anlayın.
asla bekleneni veremeyecek bir film. izlediğinizde nedensiz yere içinizi bir hüzün kaplıyor. en az 5 kez izlemişimdir bu filmi, tamamlanmamış hissi veriyor.
güldüren film. mustanga nissan motoru.hani biz amerikanız zaten sikeriz de japona da ayıp olmasın hadisesi.
film güzel fakat drift sahneleri gerçekten çok yapmacık. arabalar yağın üstünde kayar gibi gidiyor ve nasıl olduysa bizim amerikan oğlan 2-3 günde drift yapmayı öğrenerek yılların dk ini (bkz: drift king) alt ediyor
babasının arabası olan tüm ergenlerinin babalarının arabalarını kaçırıp(döndüğünde yiyeceği dayağı göze alarak) artistik yapma çalışmalarına neden olan film.
filmde han ölüyor. seriyi iyi izleyenler dikkat edeceklerdir ki han ı aslında kimin öldürdüğü the fast and the furious 6 da ortaya çıkmakta. vin diesel filmin 10 saniyesinde görünüyor ya bu filmde o sahne muhtemelen 7. filmde gerçekleşecek... zira seri 1-2-4-5-6-3 olarak sürükleniyor senaryoya baknıca.
çıktığı sene 20 kere falan izlediğim film. nasıl sıkılmamışım halen anlamış değilim. o ara bulgaristanda olan çocukların hepsi en azından benim kadar izlemiştir bu filmi.
Son filmde han'in ölümü ve jason statham ile iyice kafalari kariştirmis filmdir. Tahminim bir sonraki film jason stathamin canlandirdigi karakterin peşinden koşacaklar ve hanin eğittiği driftçi çocuk ( shawn di sanirim ) ve dk'in eski kiz arkadasi gruba katilacak.
atv'de yayınlanmakta olan film. böyle sikik bir kurgu olamaz. tam bir liseli filmi. araba, çatışma, kız.
lisedeyken jenerik müziğini sınıfta sürekli dinlediğimiz film.
seri içinde ayrı bir yerde olsa da ve bu nedenle kıymeti pek bilinmese de fiilmde drift yapan arkadaşlar arabayla şiir yazıyor diyebiliriz.
Serinin en iyisi.
Han abimizi ilk bu filmde tanımıştım. öyle bir albenisi ve oyunculuğu vardıki hayran kalmamak elde değildi. zaten bu filmle aldı yürüdü. ayrıca filmin soundtrack i efsane.

https://www.youtube.com/watch?v=SUNt8E8EWrA

http://www.imdb.com/title...3985/?ref_=nm_flmg_act_34
Bugün tekrar izledim insan her seferinde gaza gelir mi şimdi şahinle bi takım yaktım yanlıyoruz aq.
Soundtrack i msn messenger ve myspace te efsaneleşen filmdir.
ne zaman izlesem aynı heyecanı yaşadığım filmdir. belki de en iyi serilerdendir.
Geçenlerde tekrar izlediğim filmdir, resmen 11-12 yaşıma geri döndüm o heyecanı tekrar yaşadım fakat filme dönüp tekrar bakınca serinin diğer filmlerindeki gibi yarış ve aksiyondan ziyade daha bir gençlik filmi havası vardı.
Yıllar sonra müziği dinlenildiğinde insanın içini burkan anıları akıla getiren efsanevi film.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar