bugün

6. nesil yazar.
beethoven'ın 9. senfonisidir.
"avrupa birliği marşı" olsa gerek.
yeni bir altıncı nesil yazar.
cehennemde atatürk ile karşılaşmak başlığına "gayet normal bir durumdur." diye entry giren açık sözlü yazar.
(#5276017)
yazdığı bu yazısı ile mustafa kemal atatürk'ü uzaktan yakından tanımadığına emin olduğum yazardır. tanımasına da gerek yoktur. o, kendisine mustafa kemal atatürk tarafından verilen nimetlerin karşılığını sadece bilgisayarının başında rahat rahat oturup onun bunun hakkında atıp tutmakla versindir. ama bilmiyordur ki; bilgisayarın başında rahat rahat oturup, onun bunun hakkında atıp tutmasına bile imkan sağlayan mustafa kemal atatürktür.
atatürk'e hakaret etmek açık sözlülük; fakat tayyip, fetullah veya diğer köpeklere yapılan hakaretler ise bırakın açık sözlülüğü, neredeyse zıt fikirliyiz diye küfür yemek mi oluyor? bırakın siz bu işleri. subjektif iguanalar sizi.
yanlış yazılmış avrupa birliği marşıdır. *
sol frame de küfür açılımı yapan yazar. sabah sabah kime kızdı da tematik ayağına küfür ediyor merak ettim.
(bkz: beşiktaş/#6364388)

kafası biraz karışık. kendisine kapasitesini fazla zorlamamasını, çok bunaldığı zamanlarda götüne kartal sokup rahatlamasını tavsiye ediyoruz.
provokatör. ortalığı karıştırmak için elinden geleni yapan çakma demokrasi savunucusu. başına yıkılacak haberi yok.
Tr. avrupa birliği marşıdır. Aynı zamanda akpli provokatör olabilitesi yüksek ergen.
"gözü dönmüş yüzlerce faşist köpeğin arasından kurtulmak için havaya ateş açmış bir polis memurudur. bu ülkenin linç kodlarını düşünürsek, hayatını kurtarması bile mucizedir. allah çocuklarına bağışlamış."

ethem sarısülük'ün katili polis hakkında bunları demiş yazar. faşistlik diz boyu.
(bkz: anıtkabir yerine yapılabilecek şeyler) demiş bir ergen.

orası vatan tapusu üstüne olan bir liderin yatağıdır. Askerleri de hala yaşamaktadır. Bende ölmüşlerinin mezarlarının üstüne 6 katlı kerane dikmek istiyorum. Mezarlıkları tespit edelim toprağın parasını verip ananın, babanın kemiğinin üstünde sex partileri düzenleriz. Başbakanın bu konuya da el atsın.
başlık açıp ayarı alınca sessiz sessiz kaçan yazar.

ne günlere kaldık.

edit: yalancılıkta var adamda. adam mı dedim pardon. bebe.
çok babalı bir şahıs.
suçu ve suçluyu öven yazarımsı şahıs.
9 yaşında kızı görünce erekte olabilen yazar. tanrısı kabul ettiği atatürk 170 dir. al tanrını ye denilesi mk.
intihar etmeden önce peygambere hakaret edip sonsuz intiharını başkatan yazar.
benim gibi türk oğlu türke barzo diyen ne idüğü belli olmayan canlı.
küçükken topu suriye başkanlık sarayına kaçmış yazar.
Kardeşim Benim muhterem Babam da Kürttür Anladığım kadarıyla Siz de kürtsünüz Elbette ki Bu güzel bir şeydir Fakat Irkçılık yapmayalım Ötekileştirmeyelim birbirimizi.