stan lee yine ufak bir yan rolde kısa süreliğine görünmektedir. sonra kollarına girip ortamdan götürdüler elemanı (baygın düşmüştü).
görsel
arkadaşın ısrarı üzerine izlediğim ve izlerken çok güldüren dandik film.

aslında komik bir durum yok. sadece koca koca adamların bu filmi izlemesi üzücü bir durum.
yoksa bu filmin ne kadar saçma olduğu değil, izlenmesi ve iyi bulunması gerçekten üzücü. çok boş dünyada yaşıyoruz. sinemada boş artık.
film güzeldi ama avengers a yakışır derecede değildi.
Sinemada izlemiştim. Sürekli aksiyonun bir adım yükselmesini istiyorsunuz ama bu olmadan film bitiyor. ilk film daha akıcı aksiyonu boldu.
malum ortamlara web dl sürümünün düştüğü film.

izledim.7/10. izleyin geçin. akılda kalıcı pek bişe yok

en beğendiğim kısım ise;

--spoiler--
cap, thor'un asasını kaldırmaya çalışırken, thor'un endişeli bakışları.
--spoiler--
Malum ortamlara ancak sinema cekiminin dustugu film. Filmin sonunda herkes oluyor. (bkz: swh)
hala malum ortamlara düşmeyen film.

bekliyoruz.
Captain america ve thor'un kasları hatrina gidilir. Yoksa tirt izlemeye değmez.
Arkadaşım çok sevdiği için gittim.pek ilgimi çekmedi çok eğlenmedim de.pof çok sıkıcıydı hatta.
Fantazinin devamı. Combo lu film.

----------spoiler--------
Yine yeniden bir amerikan filmi. Her birey bizim için önemli, amerikan bayrağını gizli gizli gözümüze 5 dakikada bir sokma, cihanda barış, pazarları kilisemizi unutmayalım vs. Gerçi alıştık artık, marvel demek usa demek.

Nat sana bitmeyen yok sanırım ama ben ayrı bitiyorum ya boşver hulk mulk sen...

------spoiler------
Filmi nete düşen sinemadır. hala vizyonda ama filmini izleyebillirsiniz ben öyle yaptım.

yenilmezler 2 izle http://tekparcahdizle.net...r-2-ultron-cagi-izle.html
henüz filmi izlemedim ama filmin çok yüzeysel olduğunu tahmin edebiliyorum. çizgi romanı çok çok detaylı ve o kadar uzun bir hikayeyi tek filme sığdırmaları imkansızdı. ayrıca çizgi romanda neredeyse marvel karakterlerinin bir çoğu görünüyordu, spiderman, fantastic 4, wolverine ki wolverine çizgi romanda baş rol diyebilirim, captain marvel, ant-man vb bir çok karakter bir kereliğinede olsa çizgi romanda yer alıyordu. şöyle bir düşününce çizgi romanda baş rol olan wolverine filmde hiç yok bu bile aslında filmdeki hikayenin çizgi romandan farklı olduğunu gösteriyor. beklentisiz bir şekilde filmi izleyeceğim yine de, çıksın extendetınıda izlerim.
izlyecekseniz lg imax ile izleyin.
dün izledim. iyi filmdi, tavsiye ederim.
harika bir filmdir. izledim ve benden tam not aldı. sırf eleştirmek için eleştiren bazı mallara inat kendini birşey sanıp dikkat çekmek için filme eleştiri getirenlere inat hasılat rekoruyla kapak yapan filmdir. beğenmeyen gitsin medcezir izlesin o anca öyle boktan dizilerden anlar.
marvel yapmış yapacağını dedirten filmdir. thor undan captain americasına hepsi benim bebeklerim. stark hariç.

--spoiler--

olan quicksilvercığıma oldu. ağladım be.

--spoiler--
koskoca sinemada tek bağımsız yetişkin olup, 5-15 yaş arası bir grup oğlan çocuğuyla izlemek zorunda kalmazsanız, şahane film.
espriler, göndermeler, gülümsetmeler arası macera.
süresi bu denli uzun olmasa katlanılabilir lakin gereksiz yere uzayınca bayıyor.
çok iyiydi. şimdi detaya girip spoiler vermeyeyim. izlemeyenlere saygımız olsun.

devamı geleceğe benziyor. helecanla bekliyoruz.
--spoiler--
Az önce filmden geldim filmin içinde savaş sahnelerini gösterdikleri sırada papa ırak savaşı filan hızlı hızlı geçerken türk bayrağı gördüm gibi oldum eğer doğruysa bu bir gönderme olabilir mi ???
--spoiler--
bugün izleyip sevmediğim filmdir. sebebi ise bilim kurgunun aşırıya kaçması yüzünden senaryonun gölgede kalması ve prestige sinemasında 3 boyutlu filmin çok koyu bir sunumu olmasıdır.
daha vizyona girmeden internete düşmüş dizidir. nasıl oldu bilmem ama izledim. görüntü kalitesi idare ederdi.

onun haricinde :

--spoiler--
bok gibi olmuş.

daha kötü nasıl çekebilirlerdi diye düşünüyorsun bulamıyorsun. kara murat filmlerimiz bile daha yenilmezlerimsi bunun yanında.
--spoiler--
Görsel olarak gayet keyif veren bir filmdi. 3d ve altyazı gidince senaryoyu anlamıyorsun zaten. bir hızlı ve öfkeli etkisinde bırakmasada evde oturmaktan iyidir gidip izleyebilirsiniz.
--spoiler--
sadece iron man için bile bayıla bayıla izlenesi film, bir marvel comics hayranı olarak ben çok sevdim. birazcık eleştirim olacak, thor u daha fazla görseydik ve loki yi team e alsalardı on numara olurdu. kara dul u sevmedim, hawkeye gösterip hulka vermek de ne oluyor!!
--spoiler---