bugün

50 milyona yakın vatandaşın bilgilerinin çalındığı site. Neyse ki tüm sülalenin bilgilerine baktıktan sonra ancak erişim engellenebilinmiştir.
2009 öncesi bilgilerimi bulduğum site,

buradan tüm savcıları göreve çağırıyorum,

zaten ben bunu yazdıktan sonra toplu davalar patlar,

sorumlular mutlaka hesap vermeli,

kimlik bilgileri çalınmamış diyen bakan bu ne amk bu ne cevap ver?

hayretler içerisinde bırakması bir yana tckimlik.nvi.gov.tr den daha kullanışlı onu da belirtelim.
çoğu siyaset adamının ünlü insanların ev adreslerinin tc kimliklerine kolayca erişebileceğiniz site.
göt gitti.
Benim bişey bulamadığım site.
Kimliğimi kaybetmişken ve e-devlet girişi için bu bilgiler lazımken ihtiyacım olandır.
https://video.uludagsozlu...4%B1-dombra-remix-118879/
Konu komşu, akrabanın bilgilerine ulaştıktan sonra artist takımının bilgilerine de ulaşabildiğiniz site. Ama benim bilgiler yok. Önce adam yerine koymadılar sandım. Sonra düşündüm ki o tarihte yurt dışında olduğumdan oy kullanmamış olabilirim.
Benimle ilgili bir bilgi içermeyen database, sıkıntı sizlere artık ben rahatım.

not: 1977 doğumluyum ve doğma büyüme Türkiye'de ikâmet ediyorum.
An itibariyle search dendiğinde error veren site.
kendime baktım, yokmuşum çok şükür...
ama sanal devriyeye şikayet ettim hemen...

yaptıkları ile bir ömür ahtan kendilerine gelemezler.
türkiye vatandaşlarının kimlik bilgilerinin sunulduğu site.

eyyyy hacker, o kadar bilgimizi paylaşmışsın, insan telefon numaralarımızı da koyar. yazık değil mi, ne uğraştırıyorsun kötü niyetli kişileri.
Bak harbi söylüyorum...

Düşmanlar ajan tutsa, "bu ülkeyi çaktırmadan yavaş yavaş yıkalım "dese yani özetle birilerini içimize soksa! o birileri der ki " Lan bu kadar da içine etmeyelim anlayacaklar "
ALAYIMIZIN BILGILERI HERYERDE AMK. KIM SORUMLU! ALLAH BELASINI VERSIN AMK! ADRESLER FALAN OKADAR SAPIK VAR, O KADAR DOLANDIRICI VAR MEMLEKETTE. DUSMANININ ADRESINI BULUYOR SIMDI ADAM BURDAN!
Vallahi yazik ya insallah kimsenin basina bu olaydan dolayi birsey gelmez.
ÜLKEDEKi ŞEFFAFLIK.
Site virüslü falan değildir..

Utancınızı düzgün yaşayın bari.
ne yapacan orospu evladı milletin kimlik bilgilerini dedirtti bana. o değil sikimde değil var mı kimlik bilgim diye girip bakmadım bakmam da ne yapabilirler ki lan.
90 sonrası hiç bir doğumluyu içermeyen site(bende hiçbiri çıkmadı ama bilmiyorum belki çıkar sizde).
insanların şu doğumluyum kendimi bulamadım, şunu buldum şöyle yanlış gibi bilgilerini vermemesi gereken site. nihayetinde elde 49 milyon sample varken sizin durumunuz kolayca anlaşılabilir. dimyata giderken bulgurdan olmayın. ayrıca suçu AKP'ye atan zihniyete de yazıklar olsun. bilgiler mernisten değil seçim listelerinden alınmadır. muhtarlar, parti ilçe başkanlıkları gibi her yerde bulunabilcek listelerdir. veritabanını oluşturan (ve bundan dolayı yargılanıp hüküm giyen) kişi söylemiştir mernisten alınmadığını.

elin gavuru sizinle taşak geçiyor hekledik mekledik diye siz de çıkıp hedele hüdele yapıyorsunuz. velhasıl teknik bilmiyor olabilirsiniz ama akplilerden daha koyunsuz. fena güttüler sizi gene. (bkz: anonymous sızdırması) gibi bu da düzmece.
Toplanın koyunlar bakan korkmayın demiş, bi rahatlama geldi değil mi?
''girmeyin lan kimliğinizi çalarlar!'' açıklaması akpli bir bakan tarafından yapılmıştır. amaç aptalları korkutarak olayın yayılmasını engellemek.

bu milleti iyi tanıyorlar. (en azından %50'sini)
stalkerlara heyecan veren sitedir.

şöyle açtım bir ağız tadıyla stalk yapayım milletin kimlik bilgilerinden dedim aldım kahvemi
nasıl heycanlıyım, kimleri stalk yapacağımı düşünüyorum oradan nerelere ulaşacağımı falan.

kimi stalklamak istesem 2010 yılında ya bebeymiş ya da oy kullanmamış o yüzden çıkmıyorlar.
o yüzden hiç bir işime yaramadı kapansın bence bir an önce.

bu nedir ya ben o seçimde babamla kime oy vereceğimin tartışmasını yapıyordum kim derdi o seçimi bir gün böyle hatırlayıp yaşlandım mı diye sorgulayacağımı?

ibnesin anonymous :(
bir astrolog için çok güzel bir kaynak. birde doğum saatleri yazsaymış süper olurmuş.
banka hesabınızı çalarlar virüslü site diyenlere kulak asmamanız gereken site. bide büyük gazetelerin siteleri falan haber yapmış girmeyin virüslü diye. götümle güldüm amk, milleti boş yere korkutuyorlar.

1- siteyi kuran hacker değil. reddit üyesi zaten torrent sitelerinde olan veriyi indirip siteye yüklemiş. daha kolay erişilir olsun diye.
2- site scripti ücretsiz. sadece üzerine db kurmuş.
3- yakın zamanda siteyi kapatır. servere çok yük biniyor diye şikayet ediyor, adsense hesabını banlamışlar artık geliride yokmuş.
4- sitenin SSL güvenlik sertifikası var daha ne diyim amk
5- reddit'de yazdığı bir yorumu okudum. siteye 100 kişi ya girer ya girmez diye eğlencesine kurdum diyor. sonra bi baktım anasını siktiler serverin diyor. anlık online sayısı 10.000'i geçiyormuş.

SS : https://i.imgur.com/Jemx3xI.png