bugün

şu görüntülerle salaklığını kanıtlamıştır: https://www.facebook.com/...682&fb_source=message
zamanında içinde bulundugum fakat sonradan tamamen tüm baglarımı kopardıgım birlik. şehir haberlerine 'bana mısın' demeyen birlik.
Atatürkçü gençliğin tek adresi.
bizzat doğu perinçek in talimatıyla öncü gençlik kongresinde kurulan örgüttür.

o kadar aşağılıktır ki bu adamlar hatta istanbul da attila ilhan kültür merkezi açılırken yeni tanışmış gibi yaptılar. bunlar yılların işçi partisi kadrolarıdır bir tanesi de zamanında tgb istanbul il sekreteri şimdi ulusal kanal haber müdürüdür.

bu adamlar vakti zamanında çok değil 2004 yılında biz atatürkçü değil komünistiz diye kavga ediyorlardı. dünya döner, işçi partisi döner tgb döner efendim.

teorileri de batasıdır. milliyetçi sosyalistiz der bu adamlar. ama aynı adamlar öncü gençlik kamplarında hem milliyetçi hem sosyalist olunmaz diye eğitimlerde zıplamış durmuşlardır. o zamanlar haklıydılar gerçi hem milliyetçi hem sosyalist olunmaz hakkaten de.
2006 yılında kurulduğu halde 2003 yılında planlandığı iddia edilen sözde balyoz darbesi dökümanlarında adı yer alan gençlik birliğidir.
işçi partisinin arka bahçesidir.

atatürkçülükle uzaktan yakından alakası yoktur. atatürkçüyüm diyen adamın bu stk ile işi yoktur.

istiklal'de türkçe ve kürtçe dilde açtıkları pankartı, işçi partisi başkanının apo piçinin elini sıkıp öptüğünü ne çabuk unuttunuz.

eğer atatürkçü olup bu oluşumdaysanız ya ne istediğinizi bilmiyorsunuz ya da nerede olduğunuzu. saygılar gömdüm bay.
29 ekimde 2012 de bu kez ankarayı cumhuriyete boyayacaklardır.
organizasyonu onlar yapıyor olsa da her kesimden bilincin oraya akması da beklenmektedir.
http://youtu.be/3JHPBBdbzlU
gerçek adları tüm gençlik birliği olduğu halde kendilerini türkiye gençlik birliği olarak tanıtan dernektir, dernekler kanununa göre atatürk, türkiye, bayrak vs adlar içeren dernek adları özel izinle kurulur.
sözde milliyetçilere ders verenlerdir.
gerçek milliyetçilerdir.
milliyetçiliği apo piçi ile foto çektirmeyi, 29 ekim bayramını 1980 darbe dönemine benzeterek bu yoldan aşağılık bir şekilde bölünmeyi desteklemek olarak algılamış günümüz darbe şakşakçısı.

(bkz: beni bir tek sen anladın sen de yanlış anladın)
PKK sevicisi Doğu perincek'in evlatları.
Atatürk'ü anma yürüyüşiünde bile kavga çıkartabilecek kadar terbiyesiz, seviyesiz insanlar sürüsü.

http://gundem.milliyet.co....2012/1624984/default.htm
yılda bir iki defa burger king' i, big king extra alarak işgal eden grup. eleştirilerinin mahiyetini anlamakta güçlük çekiyorum açıkçası. üniversiteye gelen devlet büyüklerine yumurta atmaları, gencecik çocukların bu yönlü bir şiddetle beslenmesi açıkçası beni üzüyor.

bunlar fırtınalı yılları geri getirmek isteyen, öğrenci hareketini tekrar canlandırmak isteyen kişilere hizmet ediyorlar. adam 4 yıldır okuyor hala 1. sınıf. artık o devir kapandı arkadaşlar. iyi bir muhalif olmak istiyorsanız içinde bulunduğunuz göreve öncelik verip en iyi şekilde okulunuzu bitirmelisiniz.
Çabuk toplanır ağır gömer, kimisine göre doğru kimisine göre yanlış. Süphesiz profesyonel.
zamanında bi hevesle üye olduğum fakat sonrasında işçi partisiyle alakamız yok deseler bile içerisinde gereğinde çok fazla işçi partili olması ve bütün eylemlerinin bu partiyle ortak olması binbir bahaneyle ayrıldığım oluşum. Yine de desteklediğim eylemleri olmasına karşın siyasetle fazlasıyla iç içeler.
kendilerine ezberletilen sloganlardan fazlasını söyleme kapasitesi olmayan özürlü ergenler birliğidir.
harbi bunların alayı çocuk lan. fethullah gülen de bunlara küfretsinler, lenin de yoldaş belleyip sol ellerini kaldırsınlar başka da bi sik bilmezler.
hele o başkanları yok mu?
orta okul terk.

ayrıca kızlar bayağı aktif bu yapılanmada, tabi eylem sonrası evde toplanıp gangbag yapması da güzel oluyordur herhalde.
zaten girenlerin çoğu işçi partili ya da dhkpc kökenli kara kafalar. kız ortamı da güzel, yoldaşlarla yiyişmek de devrim adına mübah. pislik diz boyu.
siz bunların atatürk bilmem ne dediklerine bakmayın, atatürk sadece perde bunlar için.
alayı aptal başta başkanları olacak o ergen olmak üzere.
gazla ve hınçla doldurulan genelde ergenlerden oluşan topluluk. birçok gencin sadece ortam için katıldığı ağzında ata'nın adını sakız eden lafçı topluluk.
sözlük şakirtlerini, her bayrak ve atatürk görene "nazici, faşist" yakıştırması yapan tırnak içi sosyalistlerini bir hayli öfkelendirdiği görülen siyasal gençlik örgütüdür. her iki kesim de bir hayli öfkelenmektedir, çünkü tgb tam sürat büyümekte; halkın sevgilisi olmaktadır. 29 ekim'de ulus'ta, silivri'de, menemen'de yüzbinlerin bir araya geldiği buluşmalara önderlik edebilecek kadar rüştünü kanıtlamıştır. bundandır ki, saldırılar da tgb'nin büyüme hızına yetişemese bile, alabildiğine devam etmektedir.
ideolojik birikimleri zayıf olan, tartışmaktan kaçınan, ideolojik örgütlenme yerine yatak arkadaşı arayan gençlerin oluşumu.

not: ne sağcıyım ne solcuyum orta yolcu bir garip sosyal demokratım. sevgiler.
hastayım bu tür yığınlara. çaplarına bakmadam, kahramanlığa soyunan bir avuç insan. sağcı olsun, solcu olsun, toplanıp yaptıkları şeyler fikir mastürbasyonundan başka bir şey olamaz. umarım gözlerini en kısa zamanda açarlar ve gençliklerini, ülke yerine kendileri için heba ederler.
sevdiğim sonuna kadar desteklediğim ve ayrıca üyesi olduğum dernektir.
iskenderun'da coninin kafasına çuvalı geçirmiştir. 30 arkadaşımız, ilker yücel ile beraber gözaltına alınmıştır.
(bkz: türkiye gomünist partisi)
Patriotlar geldiğinde de conilere çuval geçireceklerini söyleyen kardeşlerimiz.