bugün

akp hükümetinin demoktatik açılım sonucu şehit ailelerinin yüreğini sızlatan vahim olay.
http://www.kanalbiz.com.t...ileleri-ofkeli-17660.html#
türkiye'den başka hiçbir ülkede yaşanmayacak ibretlik olay.
dtp nin açılımı siyasi açıdan kullanmak istemesi ve akabinde bunu başarması sonucu faturası akp ye kesilen bir kahramanlık şovu.

seni anlıyorum acını paylaşıyorum ama sana yardım edemem dtp.
şiddetle kınadığım olay. ulan dağdan gelmiş itler, sanki vatani görevini bitirmişte davul zurna çalıyosunuz be insanlıktan nasibini almayan şerefsizler kaç cana kıydı kimbilir kaç ananın yüreğine ateş düşürdü belli değil ama asıl kızgınlığım bunlara bunu yapacak kadar yüz veren köpoğullarınadır. yazık gerçekten çok yazık artık...
"teröristleri davul zurna ile karşılamak"

sonra allaç pamugu gibi toplayıp cezaevlerine tıkmaktır,
o cezaevlerinde başlarına gelecek rutin ölüm kazalarıdır.

salı verip geri tutuklama kararı çıkartmaktır.

ben agayım paşayım diyen dağdan inip vekilim diyen köpekleri.

Abdullah çatlının ölüm yıl dönümü olduğu gece helikopterle paket edip hücreye koymaktır.

şimdi davulları zurnaları gorelım.
unutanın ölüsünü dirisini sikeyim şimdinin terör lanetleyicileri desteklerken bir şey yoktu, davulla zurnayla karşılarken barış kardeşlik nidaları atıyordunuz. o kardeşimiz dediğiniz adamlar kaç bin kişinin hayatını mahvetti farkında mısınız? sahte duyarcı puştlar sizi yatacak yeriniz yok. teröristten farkınız yok ama soran olursa hepiniz tankın önüne yatanlarsınız.
cehapenin yaptığı şeydir.

-ahh kardeşlerim ahhh bu cehape yok mu cehape bu kılışdar yok mu kılışdar bunlarrrr teröristleri davul zurna ile karşıladılarrr bunlarrrr megri megri diye türküler söylediii bunlarrr sınıra hakim savcı gönderdiiii bunlarrr sayın öcalan dedilerrrr..

+ alkış kıyamet gözyaşları ve vur de vuralım öl de ölelim reis tezahuratları..
zamanında neler gördü bu ülke .

bu arada bu ülkenin yiğit evlatları hapislerdeydi.
Tarih 28 Ekim 2014.
Çözüm süreci.
Akp'liler görün bunu.
malum zihniyetin(ak parti) nin yaptığı olay barzani ile kol kola şarkı söyleyip halay çektikleri dönemi unutmadık.