bugün

bir zuhal topal ne bileyim esra erol geleneği...

tabi bu gelenek devlet büyüklerimizden sirayet etti. saygılar...

unutmadan bende kınıyorum...
bu cümledeki "şiddet"i biri açıklayabilir mi lütfen. nasıl bir şey şiddet ile kınamak?
lan amk demeyecem diyorumda bokunu çıkartıyorsunuz.

lan dalyaraklar topluluğu, adamlar terörist öldürse "anaaamm katliam vaarr" dionuz, bişey yapmasa "şiddetli kınamak nedir dalga mı geçiyorsunuz terörü bitirin hemen" diyorsunuz.

lan ben de muhalefet yapıyorum ama beynimle, götümle değil.

(bkz: cehape muhalefeti)
(bkz: beyinsizlik)
(bkz: sonra orospu çocuğu deyince kızıyorsunuz)
işe yaramayandır.

Lanetliyoruz, kınıyoruz da ne oluyor.
iyi adam lafının üstüne gelirmiş;

http://odatv.com/images/resimler/efkanala%281%29.jpg
şiddete şiddetle karşılık vermektir.

yanlıştır, ayıptır, insanlığa yakışmayandır.

politikacılarımız derhal bu yaklaşımdan vazgeçmelidir.

amk zaten başka bir sik yiyecekleri yok. şiddetle kına yakın götünüze koduğum bademleri.
kınadıkça başımızdan eksik olmadı.

anlamsız bir eylemdir. hele ki kılıcı elinde olanan kınamakla yetinmesi kadar saçma bi rşey olamaz. hatta saçma lafı tüy kadar hafif kalıyor.
- ıkına ıkına kınıyoruz.

+ ayyyy çokmu kınadık ayol.

- kına kız . sende kına.
Terörü kınayarak bitiren ilk devlet olursak valla tarihe geceriz bu ne aq.
o devlet erkanının bedduasıdır aslında kibarca. halkın bedduası, mazlumun ahı, mazlumun bedduası ise yerde kalmaz. bakın ankarada 100 ün üzerinde insanımızı katlettiler. sonra noldu ? mesela fransada allah cezalarını verdi hemen. demek ki yerde kalmıyor.

yine aynısı olacak. şu satırlara yazıyorum, iyi bakın iyi takip edin, seyredin; ya abd de veya ingiltere de veya bu işi bilmem hangi avrupa ülkesinde tezgahladılarsa ha işte orada büyük çaplı bir terör eylemi olacak çok yakında. nerden mi biliyorum ? dinsizin hakkından imansız gelir ordan biliyorum.