bugün

şaban filmlerinde gördüğümüz asılsız bak giderim ama blöfünün sanal versiyonu.
bi de bunun tam tersi olarak günün anlam ve önemini, yalnızlığını, canının çok yandığını ama onsuz da yapabileceğini falan kişiye anlatmak için, msn iletisine; yıldızlar falan kondurup ortasına da büyük harflerle "kendime sarılır donarım", ( ahahahha kıyamam lan yazık)yazanlar,

arkadaşına msn de "kızım yokla bi var mı bi başkası sor bakayım delirecem yaff" falan yazanlar, arkadaşı 5 dakika içinde cevap vermezse, "düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatı taşıyanlardan öğrendim" falan yazanları da vardır. olacaktır. hep olacak. oldu.
başka işin gücün yok mu senin demek istediğim kız ya da erkek. erkeklerde yazıyor yani böyle şeyler. tüm aşk hayatlarından haberimiz oluyor iletileri sayesinde.
Şöyle bir versiyonuda mevcuttur.
" Aşıgım uleyn var mı ? " yazarak daha ilişkinin bitmesi üzerinden 20 dk geçmeden ne kadar peynir* oldugunu anlatmak ister ablamız.
(önce) -sen telafisi olmayan en büyük hatam benim.
(sonra) -olmuyor, olmuyor sensiz olmuyor.
*
seni sevmek ibadetim..bu aralar cenabetim...
(bkz: ben bunu gördüm)
"inandım bir piçe, o koydu götüme" şeklinde yazılarla karşılaşabilecek durumdur.
son lafı ben sokarım, iz bırakıp oyle giderim mantıgıyla hareket eden hatun kisi eylemi.
kişinin, "kardan adam olur, senden adam olmaz" diyerek, terk edilmesinde hiç suçunun olmadığını göstermesi.
halinin ne kadar içler acısı olduğunun, ilk ağızdan itirafıdır.
ileti yazmak yerine, ne dinliyorum özelliğinde demet akalın şarkıları da gösterilse aynı mesajı verir.
(bkz: #3473496)
"bak işte seni unuttum, artık çok mutluyum." ayağı çekilen, eski sevgili bir ılımlı yaklaşınca patlayan ayaktır.
"o'na değer vereceğime, x'e değer verip y'yi bulmayı tercih ederim" versiyonu bulunan garip yöntem. Sonra bir de bu kızların arkadaşlarına "acaba anlamış mıdır, acaba ne düşün müştür" gibi saçma sorular sorması da olayın doğallığındandır.
kızın birinde ' ben sensiz bir hiçsem, sen bensiz bir piçsin ' iletisine şahit olmuşumdur. yorum sizin...
feeling good adlı şarkıdan alıntılar yapması şahane bir seçim olur. terk edeni biraz morartabilir.

-it's a new dawn, it's a new day, it's a new life for me.. an i'm feeling good.

"beni sevmek;
(g)üven
(ö)zveri
(t)ecrübe

ister."

yazması muhtemel olan kızdır. * * *
ardından bu kızımız gider demet akalın dinlemeye ve yanındaki kankası ile sen de kendin gibi bir şerefsize aç mısralarını böğüre böğüre karşısında exi varmış gibi söyler, ben ne çok gördüm misali bakışlar atar, iyidir, güzeldir.
Ne dinliyorum' u göster özelliğinde tekrar tekrar aynı şarkıyı, sizin şarkınızı * dinlediğini gösteriyorsa "seni ve anılarımızı unutamadım, geri dön" demek oluyordur.
bilimum demet akalın şarkısından alıntı yapmaktır.
mesajsız, imasız ayrılık olmazdır * doğaldır, kalp kırgınlığıyla, "haha senden daha çok var edalarında " mesajlar yazılır. halbuki iç kan ağlamaktadır "geri dön " yazmak ister gönül ama işte gurur...

*daha ne kadar kurbağa öpmem gerek prensi bulmak için..
bir arkadaşta gördüm erkek arkadaşınıda tanıyordum:
"yaşadım bitti..." yazmış artık kim neyi yaşamışsa...
terk etme kararının doğruluğunu insana kanıtlayan hadise.
(bkz: saçmalamak)
Çaresiliğinin çaresini msn iletilerinde arayarak, unutamadığı yediremediği şeylerin mesajını vermeye çalışan şahıstır yazıktır .
Tüm gün ne dinliyorum özelliğini kullanarak demet akalın - bebek gibi şarkılarıyla mesaj vermeye devam etmeye çalışması muhtemel insandır.
ayrılığın akabinde teoman parçaları dinleyip sözlerini iletiye aktarmasıdır.