bugün

kendimden yola çıktığım istatistiktir efendim bunu eminem ve tarkanla da kesin hale getirebilirsiniz.
zaten bize denk gelmez böylesi dedirten haklı bilgi.
terazi burcu kadınları dünyanın en sempatik, en harika insanlarıyken, bu burcun erkek versiyonu, çocukken " oolum var ya! o sen pisiklete biniyon ama, çalınacaağ ! " (bkz: ata demirer) diyen ve büyüdükçe daha kıskanç olan tiplerdir. ( yakışıklılıklarını bilemem ama, benim tanıdığım terazi erkekleri evlat olsa, sevilmezler ).
terazi burcuyum aşk kadınıyım cümlesiyle uyumlu olmalarından dolayıdır.
Dogrudur yakisiklidirlar, hani boyle vitrinde alli pullu giysiler olur da uzaktan bayilirsin sonra yanina bir gidersin kumasi en adisidir aman bu muydu dersin ayni oyledirler. Tabi Allah acimis bunlara, zaten huy yok bi de tip olmasa her yil toplayip gomerdi sivil toplum kuruluslari, yardim dernekleri toplum sagligi acisindan.
(bkz: rahatsiz adam)
(bkz: politic)

bu ne lan?
Bende neden yok dedirten hadise potansiyelimin farkında mı değilim yoksa.
Genelleme yapmak kesinlikle yanlış. Tanıdığım beş terazi erkeginden yalnızca bir tanesi yakışıklıydı o da çok içine kapanık biriydi cozemeden gitti.
basliga gerek yoktu aslinda. Yinede sagolun tesekkurler.
sevgilimden bildiğim durum. Çok yakışıklı kendisi. Evet.
Ya ben terazi burcu değilim yada yazarlarımızla benim yakışıklılık anlayışım uyuşmuyor, hayır terazi erkeğinin yakışıklı olduğu kısma kadar herşey doğruda şu yakışıklı kısmına gelince ip bende kopmuş amk.