bugün

benim akıl sağlığım 2020 yılında dibe vurdu. 2021'in şubat ayında edirne ruh sağlığı polikliniklerinde 12 gün boyunca rehabilitasyonda kaldım. güzel arkadaşlıklar edindim. doktorlarla tanıştım. 2 yıldır da tedavi görüyorum düzenli olarak kontrollere gidiyorum. hatta son gidişimde doktoruma uludağ sözlük'te yazdığımı söyledim. güzel bir gelişme devam et dedi kadın bırakma dedi. yalnız ben ulu'da yazar olduğumu bazı çevremden saklıyorum umarım öğrenmezler. öyle işte yakın çevrem hiçler'i çok bilmez. seth'i de bilmezlerdi zamanında kullanırken. anonim kalmak iyidir.
Sizin 20-30-40 yılda bozulan psikolojinizi kimse iki üç seansta düzeltemez. Sihirli değnek yok bu insanların ellerinde. Bir süre düşünce sisteminizi, travmalarınızı, karakterinizi, beklentilerinizi anlamaya çalışırlar sonra sizin anlamanızı sağlayıp düşünce sisteminizi kontrol etmeyi yönetmeyi öğretirler, bu birkaç yıl sürebilir.
Bilirkişi olarak belirtmek isterim ki, gerçek seni iyileştirecek fakat önce perişan edecek sevgili yazar.

Terapi sürecinde ilkin perişan olmayı göze alman gerekiyor, bu duygusal çökkünlüğün seni yıldırıp terapiden vazgeçirmesine izin verme zira iyileşme ve psikolojik iyi oluş uzun bir süreçtir ve daima yukarı seyreden bir grafik değildir. iyileşme sürecinde çokça kötü hissedeceğin anlar olacak zira bunca zaman kaçındığın duygularla yüzleşmen ve onlarla baş etmen öngördüğün kadar kolay değil. Fakat bu süreç sana baş etmeyi öğrettikçe sahip olduğun tüm duyguları sevgiyle kucaklayıp kendine karşı esnek olmayı öğrenerek yeni bir benlik inşa edeceksin.

Kendini keşfetme sürecindeki tüm arkadaşlarıma desteklerimi gönderiyor ve sizleri kucaklıyorum.
Gidiyorum. Ayın 17'sinde randevum. invega 3 mg ve depakin Chron 500 mg kullanıyorum ayrıca. Tüm insanların terapiye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.