bugün

Hemen kapı pencere kapatıp evi ateşe verip kaçarım.
3-5 sene önce fetuya güzelleme çeken ılıkların gündemi bu olmuş.
Geçen Antalya'ya gelmiş, bana yazıyor...
Neymiş; Titanik abimizle olimpos'talarmış, 'gel de diyor Titanik abinin senelerdir sözünü verip ısmarlamadığı 2 birayı ısmarlayayım...'

Ya dedim tengir emmi... Antalya'dan Olimpos git gel 260 km...
Oraya yaktığım benzinle 2 kasa bira alır içerim. *
kırıcı çıkışlarıyla hükümet destekçilerinin kalplerini kıran ihtiyar bozkurt.
klasik aşırı milliyetçi ve ırkçı yazar.

vatanı en çok sevdiğini söyleyen kimse vatanı ayrıştıran odur emin olun.

tıpkı "kürtten dost olmaz" yazdığı gibi.
fesat köpekler tarafından hunharca kıskanılan yazar.

ben tengir budunun yerinde olsam uludağ sözlükte sadece yazmak için yazarım.

açık ve net evet.
hakkında bilim bilmeden konuşarak kırdığım, hassas noktalarına laf söylediğim için kendimi üzgün ve pişman hissettiği ve özür dilediğim bir abim. arada 15 yaş var. büyüklere saygısızlık etmek bize yakışmaz. kendisinden özür diliyorum. allah'a emanetsin başkan.
bugünkü iskender zirvesinde çektikleri fotoğraflardan anlaşılandır.

Bu kadar kısa sanmıyordum seni tengir bebeğim.
(bkz: Kafası hariç)
madem bissuru akplinin oldugu yerde yasamak cok eglenceli niye marmaris'e taşınıyon?
bu da beeeeş.
erken emekli olacak herhalde, bu da sekiz.
Beynini kullanamayan bu adama sarıyor. Reis zekanla fazla etki altına alıyorsun adamları biraz ağır ol be.
itici bir insan.

yazılarını okurken etraf birden iğrenç kokulara bürünüyor, ve ister istemez olumsuz yönde etkileniyorsun.

allah öyle bir tipi düşmanıma vermesin..
ne okudum ben şimdi 10 saniye mi geri ver awk.

açık ve net evet.

edit; başlık başa kaldı yavşak kaçtı.

edit2; başlık başa kalmıştı, yavşak kaçmıştı. geri geldi. iyi bok yedin amk.
tengircilerin ideolojisi biz çok büyük bir milletiz diye başlar ama osmanlılar var ya osmanlılar işte ben onların taa ... hepsi götçüydü tren yaparlardı, selçuklular dediğin zaten pis araplarla beraberdi niye müslüman oldu ki bunlar geç onları da diye devam edip devayı islamiyet öncesi türk devletleri fasiküllerinde ismi geçen devletlerde ancak bulan bir ideolojidir.
bu ideolojiye göre göktürkler ile atatürk dönemi türkiyesi arasında kalan binyıllar ufak tefek istisnalar dışında karanlık çağdır.
bunun dışında bu ideolojilerdekilerin genelinin dedeleri olan ittihatçıların alman hayranlığına paralel sıkı bir nazi almanyası hayranlığı vardır.
Adam gibi adamdır. Yolu yolumuzdur.
yazdığı entryler minimum 1000 görüntülenme alan yazar.
görsel
tengirin asla düşüncesinde olmayan durumdur. siz herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz amk yerinde.
su götürmez bir gerçektir..
Yaşlı başlı adam bi tarafına bişey yapıcam en son vicdan azabı.
Bence ido'da buluşabilirler. Bursa'dan istanbul'a direk gidiyor.
iyesta ve tengir iki eski arkadaşım ikiside birbirinden beter hadi sizi bariştirim la. evet..

https://www.youtube.com/w...taKzHoE&start_radio=1
Lan tiamat, Allah seni bildiği gibi yapsın hahahahahahahahsh.
Lise 1 muhabbeti yapmayın
Gel ağzını burnunu yerini değiştireyim diyen adam yüzde 90 kaçar.
Eee sende vermemişsin numaranı ne var, zaten numarasını veren malın önde gidenidir. Yok geldim şurdayım de orda olacam falan, sahi sizin yaşlar kaç ya. Mal mısınız a-kü.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar