bugün

Hiçbir mantık hatası yoktur sizin görüşünüz o melanetler.

2 side kendini bişey sanan aynı türden 2 erecto gibi görünen puştlar.

Budun budun yazardır iyi yazarlardan biridir.
uludağ sözlük adlı dandik internet sitesinin dandik üyelik sözleşmesinin 3. maddesini göstererek "gel benimkini tuttur" falan yazmış birtakım arkadaşlarımız.

lan oğlum koskoca adamsın, her şeyi siktiret, sen beni tanıyan adamsın, ben kimseninkini tutmam tuttururum...

görsel koyarak benimle taşak geçiyorsun ya, koyduğun görseldeki 3. madde ile 4. madde birbiri ile çelişiyor.

bu sikik sözleşmeyi hazırlayan tek haneli iq sahibi 3. maddede "yazarlar hak iddia edemez" derken, 4. maddede "yazarlar kendi yazılarından sorumludur" diye yazmış.

şimdi sen koskoca titanik kalkmışsın diyorsun ki "tengir budun'da mantık hatası var..."
ulan mantık hatası bende mi yoksa bir madde ara ile kendi ile tezata düşen bu sözlük üyelik sözleşmesinde mi?

şimdi sen bu üyelik sözleşmesini hazırlayan tek haneli iq sahibi zatın bu yazdığı saçma sözleşmeyi referans alıyor ve tengir budun'a diyorsun ki; "gel benimkini tuttur...", neyse, ben bu işin sonunda bursa'dan ta antalya'ya kadar uzatayım da sen de benimkini tut zall ile birlikte.

artık kim kime tutturursa...