bugün

zeka kübü

edit: mayir abisi sayesinde bu konuma gelmiştir kanımca.. mayir abi der başka bişey demez..
yalan dolan bir insandır.. bendenizin şu an sevgilisi olan aysun kayacı'nın eski sevgilisi olduğunu iddia eder.. gittim sordum aysun'a ''aysun doğru mu bu varsa böyle bir yaşanmışlık arkamızda bırakabiliriz..'' dedim ''kimsin ulan sen, numaramı nerden buldun ?'' dedi, ağzını bozdu..
sevenleri ayıramazsınız ulaan....
iyi yazardır.
uzun süredir ortalıkta görünmeyen yazar en son nargile içmeye gidiyorum demişti. bir daha haber alınamadı. görenlerin bana tiz zamanda haber vermesi rica olunur. **
nick altına ne yazsam eksi oy aldığım yazar. ne kadar çok düşmanı varmış diye düşünmüyor değilim. hiçte öyle biri değil oysa ki. çok kırılgan naif iyi bir yazar ama niye böyle oluyor bilmiyorum açıkçası.*
(bkz: sözlükteki templar düşmanlığı)**
tamam ulan şöyle yazayım en iyisi;
4. nesil yazar hoş gelmiş.
her zaman ziyaretine uğrayacağım, çayın yanında kahvesini de içeceğim, kardeşim olarak bildiğim yazar. *
çaylak olmuş yazar kardeşimiz. buradan moderatörlere seslenmek istiyorum, bildiği her gerçeği korkmadan söyleyeni kesicek misiniz devamlı ha? böyle zorlamalarla bir yere varamazsınız. bu memlekette... hahaha yok lan adam bildiğin sinir yapmış küfretmiş kalli'ye.. ben de ederdim valla da eve gelene kadar sinirim geçti.. tez zamanda geri dönsün kendini özletmesin diyoruz..
galatasaray ın 5-1 lik hezimetine kalbi dayanmayan ve kalli ye ağzına geleni söyleyen yazar. *
muhabbeti mükemmel olan yazar.
çaylaklığını, yeni haber aldığım yazar. geçmiş olsun. ben, bir de geciktiğim için özür dileyeyim. neme lazım. arada bir, özür dilemekte yarar vardır. herkes dilediğine göre, bu başlığa girince, özür dilemeden edemiyor insan. tekrar geçmiş olsun.
neden herkesin kendisinden özür dilediğini anlamadığım bir yazar.
hoşgelmiştir, kılıç kalkan ekibi nerededir??? *
dün gece hiç tanımadığım bir çaylağa, sırf ona benziyor diye merhaba diye mesaj atayım dedim.. meğerse çaylağa atılmıyormuş pm.. öğrenmiş olduk..
taksim istiklal caddesinin kralı olan yazarımız.
rockçı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve her girdiği entryden sonra "bu arada ben rock dinliyorum" gizli bakınızı vermeye and içmiş ve bir bas'ın üzerine elini koyarak büyük rockçı yeminini etmiş ve marilyn manson'un kavonozdaki çükünü ziyaret edip bir rockçının yerine getirmesi gereken tüm ödevleri yapmış, kutsanmış rock insanı.
kardeşim kalliye ne söyledi bilmiyorum ama sonuna kadar arkasındayım. ha bu arada eşekten düşenin halinden yine eşekten düşen anlar. idare et kardeşim benimde başımda var bu bela.*
yeniden çaylak olmuş yazar.. bu sefer kalli'ye de küfretmemiş.. sanırsam moderasyonla arasında adı konulmamış bir ilişki var.. çok şiddetli, nefretle aşk arasında.. bu kadar yoğun duyguların arasındada böyle istenmeyen ama geçici durumlar olabiliyor tabii ki..
allah kavuştursun..
nasıl ve neden çaylak olduğunu bile anlayamayan yazar. abi mesaj yok, açıklama yok, neden diye hayıflanıp duran bir yazar. suçum günahım ne diye kendi kendine soruyor. allah kurtarsın kardeş, en kısa sürede....
hem çalışan hem de okuyan hem de geceleri sözlüğe yazan yazar. boş zamanlarında uyku da uyur.
tam 3 gündür çaylak olmadığı için endişelenmeye başlamıştık, accountunu başkası mı kullanıyor diye.. neyse ki endişelerimize boşa çıkardı, kendisi yine bir rookie..
yalnız bu seferki biraz saçma olmuş hakikaten.. sazan avlamak için açılan saçma bir başlığın altında bunu belirten bir entry girmesinin cezası bu.. bu olmamalıydı..
gözyaşlarım klavyeye damlarken, kendisine sayılı gün çabuk geçer diyor, moderasyon kurtarsın diye de ekliyorum..
amin..
çaylak olmasa dişimi kıracağım yazar. kardeşim ne derdin var senin, zırt pırt çaylak oluyorsun. üç gün üst üste yazar olarak kal bir kere de. *
(bkz: kronik çaylak)
yine ortalardan kaybolan yazar. yahu ne işin var elin yaşlı adamına kötü şeyler söylüyorsun. bizi ve sözlüğü kendinden mahrum bırakıyorsun. **
yazı yazma yerine kendini müzik dinlemeye adayan, toplum bilimci, müzisyen yazar. * *