bugün

bu erkekleri sizin tavlamanız gerekmektedir hanımlar.
sizle neden uğraşsınlar.

aç kalmaz, pislik içinde yaşamaz.
keyfine bakarlar.
dahil olduğum erkek grubudur. lakin profil belirtmez. genellemeden uzak tutulmalıdır.
Kimseye muhtaç değildir.
bu devir de bunu da bir zahmet yapması gereken erkektir. yarın öbür gün anne de ölebilir, eş de bacı da. kimseniz olmaz bu hayatta allah göstermesin. ama her şeye hazırlıklı olmak lazım. o yüzden de her türlü ev işinde kendini geliştirmek lazım.
her türlü yemeği yaparım. bulaşıktan tuvalet temizliğine kadar üşenmeden yaparım. elektrikli süpürgeyi dip bucak her yere tutarım. kanepeleri koltukları tek tek çeker altlarına paspas atarım. balkon ve pencereleri yıkarım, camları silerim.
bunu yanı sıra boya badana yaparım. elektrikten anlarım. fayans, sıva, alçı ve kartonpiyer yapabilirim.
bu hayat öyle bir hayat ki kişinin kendi kendine yetmesi gerekiyor. her ne kadar angarya gibi görünse de bunları bilmek ve yapmak lazım. kim ve ne olursanız olun.
bir nebze benim bu. üniversite yıllarında öğrenci evinde kalıp survivor hayatı yaşamış erkektir. kendi sorumluluklarını, yemeğini, temizliğini, çamaşır ve ütüsünü kendisi halledebilir. Bulunduğu zaman değeri bilinmemesi de özellikleri arasındadır.

Yemeği erkek yapamaz, arabayı kadın süremez vs. diye bir kaide yok. bir evlilikte dahi iki taraf da aynı şeyleri yapabilmeli. hepsini bir tarafın üstüne yıkmak olmaz.
15 senedir ayrı evde yaşamak ve yemeğe ilgi kaynaklı yemeğe yeteği olan erkektir.

temizlik konusuna gelince, yıl olmuş 2020 elbette evini her gün robota temizleten erkektir.

kadına muhtaç değildir.
Şehir efsanesidir.

Erkek dediğin öküz kırması bir canlı. Yer içer pisletir, sonra tuhaf sesler çıkarır, yaşlandıkça o sesler daha da tuhaflaşır. Fazla düşünmez, kendini zora sokmaz, sabah 9 akşam 5 arası gider gelir, incelikten anlamaz, kafası "oyun" harici bir şey basmaz, temel ihtiyaçları dışında ayağa kalktığı görülmemiştir.

Çoğu erkek budur! Yoksa ben de isterdim, arada bir mutfağa giren, temizliğin ucundan tutan, eşinin annesinin zorlandığını görüp yardıma koşan, çocuk ağlayınca "sen uyu ben bakarım" diyen, kalkıp su alırken eşine de bir bardak getiren, hiç değilse bu kadarını yapan birini ben de tanımak sevmek diz çöküp evlenme teklif etmek isterdim. Ama yok, ilişkiye insan olarak başlayıp eve gelince ayıya dönen erkeklerden başka bir şey gördüğümüz yok..

Sonra niye dırdırcı bu kadınlar! Bizden en iyi şeyleri alıp tükettiğiniz için olabilir mi acaba???

Edit: oaaahhhh öküzler eksilemiş, biraz daha eksileyin sayınızı bilelim lan.
temizlik değil ama yemeği çok iyi yaparım.
Ne var lan ne var. Yapabiliyorum hepsini bi sik olduğu yok mahatet değil lan hayatta kalma durumu yalnız yaşıyorum ne var.
Ne sakıncası olabilir ki; Hayat hep güllük gülüstanlık değil, zor günlerde lazım olur, belki.
bu benim temizlik yapmayı en ince detayına kadar bilirim yemek konusunda bayanlar kadar olmasada iyiyim.
Olması gereken bir durum. her zaman arkalarını toplayacak, sıcak yemek yapacak biri bulunmaz.
pislik içinde de yaşanmaz. Alışık olmadığımız için hayretle bakıyoruz.
günü gün eden gece kuluplerinde takılan zengin piç bir erKeğin yanında daima kaybedecek erkekdir.

Kadınşar efendi kılıbık değil zengin ve piç erkek arıyor öğrenin şunu.
varmı öyle biri gerçekten ya .
kimseye muhtaç olmayan erkektir. ayrıca evliliğin aranan er kişisidir, buyursun tanışalım mezuniyetten sonra da evleniriz. *
Ne var yav alayını at kavur kaynat. Yallah bitti gitti.
Hizmetçi gibi düşünmeyelim ama bunları yapmaktan acizseniz ciddi bir yetenek sorununuz var demektir. Konuyu seksist ele almanın lüzumu yok.