bugün

valinoru aydınlatan iki ağaçtan biri.gümüş renkli çiçekleri vardır ve ay ışığına benzeyen ama ondan daha hoş gümüşümsü ışıklar yayar.melkor ve ungoliant tarafından zehirlenmiştir.silpion da denir.
dokuzuncu nesil duyarlı yazar. kendisine buradan teşekkür edesim geldi.
sözlüğü kullandığını bildiğini sanıp düşündürücü ama anlamsız entryler giren yazar.
iyi niyetli yazar.
Iyi bi dinleyici kendisi.
Hakkımda sürekli yorum yapma ihtiyacı hisseden yazar
dikkatli bir arkadaşımızdır.
Uyuz, sinir, huysuz bir yazar.
(bkz: yusufun zuleyhasi/#25505839)

adımı dağlara yazasıca yazar.
(bkz: yusufun zuleyhasi/#25505839) on kişiden 8 inin ismi aynı ki bu 8 den biri de kendisi. hala benim ismimle alay edeceğini sanıyor.
şapşirik yazar.
(#25683407)
Çok doğru tespit yapan yazar.
Klavyesine kuvvet.
boş konuşmayı sevmeyen, 9. Nesil, bay yazar.
Çok düzgün yazdığından mütevellit milletin bayan sandığı yazar.
Edit : Entrylerinde değil mesajlarında.
kibar bir yazar kardeş.
Anlaşması biraz zor olsa bile iyi bir yazar abimizdir. Bana velet der kısaca *
duyarlı yazar.
iyi bir dost...
selamün aleyküm.

bazen kavga etsek de sanırım iyi anlaştığım bir insandır kendisi. eskiden beri tanırım. ama hakkımda çok şey bildiği ve konuştuğu taktirde federallerin eline geçeceğim için kendisine giydirmiyorum. ama sen yine de sıkı giyin üşütme emi.

ayrıca nicki de musevilerin soyisimleri gibi:

mesela: yossi telperion. ama kendisini tanırım, 5 vakit namazında bir mümindir.

tekbiiiiir!
allahu akbar.
Buralarda bilinen bir sözlük yazarının fake hesabıdır.
kendisine 80 numaralı liverpool formasını hediye etmek istediğim beşiktaşlı yazar.

ayrıca kendisine anfield road stadının o muhteşem atmosferini armağan ediyorum.

görsel

çek içine stadın havasını beybisi. anılar canlansın. *
son olarak: tibetli rahiplerin alayının amk.
Kezbanlara kurban olması gereken yazar.
Kezbanlara kurban olması gereken yazar.
Bilgisayarında oturup evim sensin izleyen, sözlükte de izlemek istediği filme gideceğini belirten insanlara kezban diyen entelektüel yazar. Oy oy oy.
Gözünde de herkes kezban garibimin tamam canım hepimiz kezbanız seni mutlu edecekse yazarıı.

Polemiğe girmeye uğraştığımı sanan, benim kitabı okuyup okumadığım konusu üzerinde sallayan ve bunun üzerinden oynayan yazar. Okumadım hocam. Bu kezbanlık üzerinde bir ölçüt müdür?
neden kezbanlara kurban olması gerektiğini anlamadığım yazar. kendini tanıyıp, gerçeğini kabul eden insanlar için kezban olup olmamak çok da önemli olmayacaktır.
güncel Önemli Başlıklar