bugün

telefon bu. mesaj atarsın, arama yaparsın ne biliyim marlboro'nun yanına koyup artizlik yaparsın da sözlüğe girmek nedir amınakoyim? telefonun internete giriyor da bilgisayar/laptop alacak kadar paran mı yok? yalan.
e hadi diyelim dışardasın, pc'ye ulaşımın sıfır o anda, e be köylü kızı e be köylü kızı ateş mi yapıştı da sözlüğe giriyorsun. sok şunu cebine ya. izahı yok yani.
Ayıptır, hayvanlıktır, öküzlüğün önde gidenidir. ben ütüden giriyorum mesela.

(bkz: küfretmek istemiyorum ama siktir git)
telefonu bilgisayar sanan yazarlardır. enterasan; birisi telefon, diğeri telefon.
yıl 2013 olalı 1saati geçmiş hala alemin derdine gerilenler var.
tel benim nickim benim telden girdim kime ne?
(bkz: akıyor bu gece maşallah)
Bir de televizyondan girenler var ki, onlara akıl sır erdiremiyorum. Derdiniz ne lan sizin? *
tv kumandasından girmesi gereken dingillerdir.
Telefon deyince alınıyor iphone o iphone.
liseli sıçmığı.
olum tosun daşşağıyla mı gireceklerdi sözlüğe. internette içinde kullanılıyor zaten telefonlar. ahmak mısınız, nesiniz anlamadım amk.
kolay ve her an ulaşılabilir olması ile mobil sözlük şahanedir. O bahsettiğin insanlar ise tamamen bilgisayara vakit bulamayan insanlardır. (bkz: ben)
Uludağ mobilden haberi olmayan kişinin başligidir.
Iyi de yoldasin, isin gucun yok demez misin hic zaman bulmusken iki dakka-dakka yalniz- sozluge girem de yol bosa gecmesin diye? Napcen o zaman? Haydi onu gectim uyumadan once napcan laptop vs mi acican iki saat? Tehoo telden gir direkt panpa iste girdigin zahmete degmez.
Iyi de yoldasin, isin gucun yok demez misin hic zaman bulmusken iki dakka-dakka yalniz- sozluge girem de yol bosa gecmesin diye? Napcen o zaman? Haydi onu gectim uyumadan once napcan laptop vs mi acican iki saat? Tehoo telden gir direkt panpa iste girdigin zahmete degmez.
kendi aklı olmadığı gibi akıllı telefonlardan haberi olmayan ve akıllı telefonların mantığını anlamayan yazar zırvalaması.
zoruna gidenin borusuna gitsin.. mis gibi yattığın yerden giriyorsun gezerken giriyorsun.
bulunduğu ortamda bile sosyalleşmeyi becerememiş insandır.
saç kurutma makinasından girmek varken, telefonla girmeleri çok ayıptır.
traş makinesinden girmeyi akıl edemeyen dingillerdir.
gecen yine telefondan sozluge giriyorum bi baktim arabanin dingili kirildi.. vay dedim kalktim halaya tililili diye..

kisacasi dingillerdir..
dingillikten sallanıyorlardır elbet.
madem giren dingildir... uludağmobil neden üretilmiştir derler efendim.
size giren çıkan olmadığı sürece bırakın millet istediği yere istediği yerden girsin.
öncelikle dingil değillerdir. teknolojinin nimetlerinden faydalanıyorlardır. dingil olan asıl bu tür yenilikleri görmeyen andavallardır.
tost makinası varken telefon gereksiz bir cihaz gibi gözükmektedir.
yeni nesil iphone 5 akıllı telefon kullanan için söylenmemesi gereken durumdur. zira o dingil dediğiniz şahıs, bilgisayardan pahalı telefon kullanıyor girmesin mi? yani
Dingiliin önde gidenidir. Hesap makinesinden giriyorum ben.